Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bosch Service, Q-Service MULAK


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Full servis na ul. Turystycznej ileś tam ;) w Lublinie. Trzeba wyjechać poza miasto, przez tory w strone Łęcznej, po lewej stronie. Wygląda niezbyt zachęcająco z początku ale robota pierwsza klasa, a i szef rzeczowy. Przynajmniej do rozrządu dostali się bez rozkręcania przodu całego (jak się okazało zatarło się łożysko sprężarki, chodź myśleli że to pompa wody z początku - tak wyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja średnio ich polecam byłem kilka razy ale może to głupota jak odkręcali mi pokrywę silnika tą plastikową z napisem TDi to poukręcali te gumki poczym ten co to robił powiedział a to sobie pan sam z tym coś zrobi no wkurzyli mnie pozatym za to że zerknie to już kasę liczą znam lepszych i to o niebo cóż może tylko mi się tak przydarzyło niestety ale przedstawiam moje doświadczenia z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja niezbyt milo wspominam pana Mulaka wymiana rorzadu niby wszystko pieknie ale co sie okazalo nie ustawili katu wtryskow po rozebraniu pasa przedniego i zlozeniu go nic nie pasowalo musialem jechgac do lakiernika zeby to jakos poskladal pourywali sruby zaczepy itp podczas poerotu od pana Mulka urwala sie dolna oslona silnika nie przykrecili jej wiec wrocilem i co sie okazalo ze to nie ich wina bo ja niby w jakis dul wiechalem i sie urwalo oczywiscie naprawia to za dodatkowa kase oslone musialem kupic bo sie juz nie nadawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 18:31, Gość krzychuzzz napisał:

Również polecam Pana Marka.

Naprawde znają sie na rzeczy.

polecam jak najbardziej. :)  Widać ile fur i jakie do nich zajeżdżają (12 na zewnątrz oraz 6 w środku naliczyłem ostatnio.) gęsto audice.

dla mnie spoko. Raz ogarniałem u nich audi po zakupie, a za drugim razem podjechałem z myślą, że wtopie ok. 3tys. a zapłaciłem 100zł ;) (problem z hamulcami- auto nie używane 2tyg w wielkie mrozy i później odwilż to myślałem, że przy hamowaniu mi się auto rozpadnie, a wystarczyło coś tam przeczyścić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...