Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 [b5] i gaz - ma ktos?


(A)rturo

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem u siebie i ogólnie była lipa jak latałem jak dziadek to dawała rade , przy ostrej jezdzie turbiny wchodziły w stan serwisowy i tylko vagiem można bylo skasowac błędy ,wiec po 2 miesiacach i 10 próbach modyfikacji kazałem zdemontowac i odac kase i zakończyłem swoja zabawe z gazem bezpowrotnie :polew:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu u mnie sa dwa parwoniki nowe filtry itp i przy wcisnieciu gazu do konca do 5,5 tys jest ok pozniej tylko szarpanie takze uwazam ze szkoda zachodu do eSy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice na 2 mieszalnikach była instalka?? Sekwencja?? Jaka firma??

na 1 , sekwencja ,firmy niepamietam,ale ona pieknie sie wkrecała lepiej na lpg niz pb ale wystarczyło jedno szarpniecie i turbiny przestawały pompowac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob jestem tego samego zdania a nawet wiecej żadnej Vki nie nalezy gazowac :no: niby taniej ale jak chce sie taniej jezdzic to jest od tego TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce sie taniej jezdzic to jest od tego TDI

chciałbym się z tym zgodzić ale nie mogę... automat 2.5tdi na sporcie po miescie jest w stanie spalic 14-15 litrow ropy... nie wydaje mi sie żeby to było oszczędne spalanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas zamiast biadolić na soj gaz udaj sie do egp i juz. Piotrek zrobi ci autko jak należy. Jeszcze raz pisze: da rade zrobic eSke z czipem na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas zamiast biadolić na soj gaz udaj sie do egp i juz

tak zrobie i jak ogarnie to bede mowil ze da rade w S4 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w rodzinie jeździmy na LPG (diesle wymarły) poczynając od cywilnych pojemności typu 1.6, a kończąc na 4,2 ABZ w A8 i wszystkie auta chodzą bez problemu. Rozumiem, że samochód ice'a mógłby być problemem dla amatora, ale Lukas'a strzała z mocą deklarowaną 220 PS nie powinna stanowić żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby było tak jak piszecie... bo przymierzam sie do kupna s4 lub rs4...ale jak popatrzyłem na te spalania.. do 23 litrów...to :foch:

o RS4 sie nie wypowiadam bo nie ma na świecie rs4 na gaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może troszeczkę z innej beczki. Moim poprzednim autem było Volvo s40 2.0 Turbo (165KM) i tam miałem zamontowany gaz. Autem zrobiłem na gazie ok 35k km i śmiga dalej (teraz jeździ nim mój brat) bez najmniejszych problemów. Warunki są dwa:

1. Nie można oszczędzać na instalacji - ja miałem sekwencję PRINS'a za ok 4,5 tys pln

2. Gaz tankujemy TYLKO na markowych stacjach - w moim przypadku jedynie Shell

Efekt - Zero problemów, spalanie i jazda praktycznie jak na PB (osiągi takie same a spalanie ok 1L więcej - u mnie średnie spalanie gazu ok 11l/100km - miasto trasa 50/50)

O oszczędnościach już nie piszę bo wszyscy wiedzą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...