Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki

dreamweb

Używane klamki w internecie najczęściej mają te sprężynki "uwalone". Byłem ostatnio na dużym autozłomie i przerzuciłem masę tych klamek i niestety żadna nie nadawała się do odzysku. Chyba trzeba będzie pokombinować i dorobić takie sprężynki, ale to już raczej na wiosnę. Szkoda, że już tego nie produkujecie. Spore zainteresowanie jest tymi sprężynkami. Niby taka błahostka, a tak strasznie denerwuje na nierównościach :)

Witam wszystkich i pozdrawiam. Na zdjęciach przedstawiam moje rozwiązanie tego problemu. Czas naprawy15 min., koszt 0 zł. Gumka jakiej użyłem to okrągła gumka opleciona tkaniną spotykana w ściągaczach kurtek, dresow. Jeżdżę tak już ponad rok, klameczka działa wyśmienicie, pracuje lepiej jak w oryginale.

tmp-cam--254404677.jpg

tmp-cam-1563208640.jpg

tmp-cam-2073735780.jpg

Dnia 16.01.2017 o 17:36, stolpin83 napisał:

tmp-cam--254404677.jpg

tmp-cam-1563208640.jpg

tmp-cam-2073735780.jpg

Niezły rzemieślnik. Przez Ciebie teraz sprzedaż sprężynek spadnie do zera. :D

Jak nikt nie będzie kupował sprężynek to trzeba wejść w sprzedaż takich gumek [emoji3]

Ja tam wole ori rozwiązanie [emoji4]

Pany Pany kolega sprzedawał to 7 lat temu więc może już nie ma audi ^^ a sprężynek to na bank..

ja to chyba kupiłem garażowy egzemplarz bo u mnie nic nie lata w środku i nic nie jest wytarte :banan:

no może ta klamka, deeeelikatny luzik.

Edytowane przez TomOskroba

Przecież kolega z forum w dziale sprzdedaży częsci do a4 b5, w zeszłym roku sprzedawał sprężynki.

Sam od niego kupowałem [emoji4]

Gdzie na allegro? Pod jakim hasłem? Szukałem sprężyna sprężynka allegro i nic nie ma

U mnie wystarczyło rozwinąć 1 zwój i założyć spowrotem. Działa i to się liczy

tapnięte z noki 3210

Pany, gdzie dostane te sprężynki, bo tez u mnie klamka padnięta

Witam czy autor tego postu robi jeszcze te sprężynki ? bo potrzebuje

U mnie również problem z klamką. Wiadomo coś czy autor ma jeszcze jakieś sztuki?

:hi:

wkładał ktoś sprężynkę z tylnej klamki? pasuje?

Sprawdzone - pasuje

Edytowane przez Malec

Hej,

Czy dałoby radę dorobić z 1 sztukę na lewą przednią stronę. Wkurza mnie gdy jadę po nierównościach i mi trekocze klamka.