Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Obniżenie zawieszenia sprężynami -> jak dobierać (zakres mas osi)


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym zapytać czy ktoś nie ma do sprzedania sprężyn do przodu. Trochę namieszałem że sprężynami zanim znalazłem to forum ?. Efekt jest taki że przod stroi wyżej od tyłu o jakieś 20mm i ch. To wygląda. Odczytałem wszystkie kody i według oznaczeń w swoim ASN powonieniem mieć z przodu 8 a z tyłu 9 klasę . Ma założone z przodu 9 klasę a z tyłu 12. (Nie pytajcie jak ... ) Szukam do przodu lub jak ktoś może ma.calego zestawu. Są w sprzedaży też eibachy , ktoś coś więcej na ten temat czy nie warto się w to bawić ? Z góry dzięki za odpowiedź , 

IMG_20220430_095719~2.jpg

Screenshot_20220619_191603~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220116_231741.thumb.jpg.e97aafb6b4a93e9a5164495459a36601.jpgWitam kolegów , czytam od samego początku ten temat  i jestem pełen podziwu  więc nie chce być gorszy i też chce mieć przód równo względem tyłu , na chwilę obecną  przód mam wyżej o jakieś dobre 20 mm , zawiecha u mnie to 1BA , rozważam zakup nowych amortyzatorów przednich bo i tak wydaje mi się że już je  trochę słychać tzn chyba pukają  więc może przy okazji  dożućić sprężyny , no ale co wybrać żeby  to wszystko że sobą dobrze współgrało ?  Proszę was o pomoc 

 

Edytowane przez Dbaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Posiadam zawieszenie 1BV, z przodu dodatkowo talerzyki z B5.
Mimo talerzyków przód jest jednak minimalnie wyżej, brakuje te 0,5cm do ideału.
Czy zamontowanie sprężyn wyrówna przód z tyłem ale tak, żeby nie obniżać już bardziej tyłu?
Podpowie ktoś jak ugryźć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie ma ktoś rozpiskę klas wagowych sprezyn i amorków  dla audi a4 b7 cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...