Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

cholera wie, może pokręciło 4turbo, ja go już 3 lata temu hamowałem :wink4:

hamowane było na racingu, ale jeszcze innej nie wlewałem :>

to jest ciężka krowa, waży 1650 plus rodzina i bagaże to konie mają co ciągnąć..

auto mam ze stanów, na prywatne zamówienie, z pełną historią pacjenta, raczej seria, ale takie się zdarzają, nawet na forum jest chyba kilka takich.

dtm to marketing :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie seria wyszła 220KM i 330Nm na Pb98. Bajk miał chyba jakoś podobnie. Ale 230KM w serii to jeszcze nie widziałem. Może to skutek dobrego paliwa 99+ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie, może pokręciło 4turbo, ja go już 3 lata temu hamowałem :wink4:

hamowane było na racingu, ale jeszcze innej nie wlewałem :>

to jest ciężka krowa, waży 1650 plus rodzina i bagaże to konie mają co ciągnąć..

auto mam ze stanów, na prywatne zamówienie, z pełną historią pacjenta, raczej seria, ale takie się zdarzają, nawet na forum jest chyba kilka takich.

dtm to marketing :wink4:

pozazdroscic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie, może pokręciło 4turbo, ja go już 3 lata temu hamowałem :wink4:

hamowane było na racingu, ale jeszcze innej nie wlewałem :>

no jesli VPR, to nie ma sie co dziwic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli VPR, to nie ma sie co dziwic

tak, vpr :wink4:

tylko na tym jeżdzę, więc uznałem wtedy, że trzeba sprawdzić to co mam na codzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 80k przez 3.5 roku, obecnie mam 131k :wink4:

z tym, że na początku bak wystarczał mi na 5-6 dni obecnie spokojnie 14 :decayed:

mało, dlatego mam benzynę, ale dla 20gr różnicy i tak wolałbym wlewać vpr względem zwykłej 98 :wink4:

są i tacy co tankują 95 do silnika turbo, ale są też również tacy którzy odkręcają na zimnym silniku i wyłączają po ostrej autostradowej jeździe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, a w jakich cenach jest VPR? bo zastanawiam sie w sumie, czy na niego nie przejsc, jezdze bardzo malo ostatnio i duzo jezdzic nie bede...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, a w jakich cenach jest VPR? bo zastanawiam sie w sumie, czy na niego nie przejsc, jezdze bardzo malo ostatnio i duzo jezdzic nie bede...

Fly ja w Rybniku jakiś miesiąc temu płaciłem 6,05 :decayed: zwykła 95 była wtedy na shellu po 5,15 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, a w jakich cenach jest VPR? bo zastanawiam sie w sumie, czy na niego nie przejsc, jezdze bardzo malo ostatnio i duzo jezdzic nie bede...

6.19, a ostatnio chyba 6.05 w Krakowie, ale mam tych pkt nabitych kilkadziesiąt tysięcy, więc za 50pkt biore jakąś taką gazetkę i tam jest 2xrabat 15gr więc nieco taniej, co oczywiście nie zmienia faktu, że z lekka drogo :wallbash:

ale ktoś komuś gdzieś kiedyś przekazał, sam nie wiem gdzie to słyszałem, że vpr to jedyne w Polsce paliwo importowane bezposrednio z DE.

Ile w tym prawdy nie mam pojęcia, 95% ceny to pewnie również marketing i zasilanie konta Ferrari w F1, no ale faktem jest, że od 3.5 roku wlewam i jeżdzę i nic kompletnie się nie dzieje.

Być może nieco mocniejszy jest również, kto wie :wink4:

Jak kupiłem auto to gdzieś widziałem notatki była po 5.29, czyli 60 zł na baku drożej przez 3 lata, czyli gdybym jeździł tak jak dawniej to 240zł miesięcznie płaciłbym wiecej.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem od pracownika Shell to prawda, na TVN Turbo mówili to samo, V-power Racing to jedyny import, co do osiągów na VPR to przy grubo rezanych furach się sprawdza, na serii nie widać większych pozytywów co do większej mocy, ekonomika może trochę lepsza, BTW od 5 lat tankuję tylko na Shell i nie zamienię tego koncernu na inny, nawet jak inne mają tańsze paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko 1 problem, ze strony Shella wynika, ze tylko w 1 miejscu w wawie mam VPR :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko 1 problem, ze strony Shella wynika, ze tylko w 1 miejscu w wawie mam VPR :wallbash:

w 1 miejscu? :polew:

Fly ja tu mam w takim miasteczku jak Rybnik 2shelle i na obu VPR :kox:

z tym że VPR jest zawsze tylko w jednym dystrybutorze (przynajmniej tam gdzie do tej pory byłem) i trzeba się zawsze przyjrzeć gdze podjechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wydaje mi sie to co najmniej dziwne, przy moich obecnych dystansach chetnie bym wystroil auto na VPR, ale jak mam potem jechac 30km przez miasto zeby zatankowac, to jest to bez sensu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem kiedyś gdzieś w necie jakiś taki filmik z bexa.. wiem wiem nic takiego w porównaniu do innych fur ale może kogoś zainteresuje :decayed:

bex- podobno sedan i podobno program seria :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak jedzie taki BEX w Q i na 18" - mialbym wtedy mniej wiecej porownanie do mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak jedzie taki BEX w Q i na 18" - mialbym wtedy mniej wiecej porownanie do mojego :)

no fakt ten który ja wkleiłem to ośka i na 16calach :tongue4:

bo latem na 18 to jednak wiadomo trochę słabiej się zbiera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...