Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Czy ktoś podpowie czy fotele przednie z a3 b7 podejdą do a4 b6 ? Mam wytartą alkantare a w aucie na czescie sa w miare fajnym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kret077744 napisał:

Witajcie, 

Czy ktoś podpowie czy fotele przednie z a3 b7 podejdą do a4 b6 ? Mam wytartą alkantare a w aucie na czescie sa w miare fajnym stanie. 

A3 b7? Jeśli chodziło o a4 b7 to pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, chodzi konkretnie o A3  2006 rok czyli 8p. mój błąd w nazewnictwie, dopiero co kupiłem auto. Bardziej siedze w starych vw ;) . Zdjecia załaczam w linku. U mnie grzanie nie działa, fotel kierowcy jest mocno przetarty, ta a3 jest z małym przebiegiem po wypadku. Fotele troche sie różnią wzorem do obecnych, jesli szyny pasują to dla mnie bedzie bardzo dobra opcja. 

https://ibb.co/vJQr76Z

https://ibb.co/4RfDHq3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2017 o 16:57, afroo. napisał:

W mocowaniu foteli nie ma żadnej różnicy. Jedynie mocowanie tylnej rolety w avancie występuje na oparciu kanapy, w sedanie tego nie masz więc jeśli chcesz to włożyć p&p do avanta to musisz mieć oparcie z avanta. 

Demontujesz fotel pasażera i tylną kanapę z oparciem i w to miejsce wkładasz nowe fotele + po rozłożeniu oparcia do bagażnika wchodzi Ci fotel kierowcy.

Witam

A w odwrotną stronę jak chce zamontować zestaw z avanta do sedana ze składanym  tyłem?

Też trzeba coś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

A w odwrotną stronę jak chce zamontować zestaw z avanta do sedana ze składanym  tyłem?

Pasuje p&p. Będziesz tylko miał w oparciu mocowania na roletę, których nie wykorzystasz i to tyle.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, afroo. napisał:

Pasuje p&p. Będziesz tylko miał w oparciu mocowania na roletę, których nie wykorzystasz i to tyle.

o to super dzięki za odp;) bo nie bylem pewny czy to mocowanie nie bedzie przeszkadzac przy montazu do półki tylnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam do kupienia komplet skórzanych foteli z a4 B7 i tu pytanie. W swojej b6 mam tylna składaną kanapę a nowa kanapa jest nieskładana. Czy zamontuje ja bez żadnych przeróbek czy coś nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że podobne pytanie padło ale chciałbym się upewnić.

Chce wybrać się wraz kierowniczką po fotele+kanapa tył. I teraz pytanie czy jak w naszym avancie wywalę tylne siedzisko i oparcie to wcisne  taki komplecik? Jak tam rezacze sobie radziliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 21:53, jaras99 napisał:

Widzę że podobne pytanie padło ale chciałbym się upewnić.

Chce wybrać się wraz kierowniczką po fotele+kanapa tył. I teraz pytanie czy jak w naszym avancie wywalę tylne siedzisko i oparcie to wcisne  taki komplecik? Jak tam rezacze sobie radziliście?

Ja nic nie wywalałem i wszedł cały komplet ,wystarczy złożyć oparcie i roletę zostawić w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg2505 napisał:

Ja nic nie wywalałem i wszedł cały komplet ,wystarczy złożyć oparcie i roletę zostawić w domu

? to planuje wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da radę przewieźć komplet foteli przód + tył bez składania oparcia z b7 s-line ? U mnie niestety nie działa składanie i potrzebuje przywieźć własnym autem z pasażerem włącznie.

Edytowane przez ekonom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy przy fotelach skórzanych swing z alkantatra jak wyglądają boczki drzwi też są w skórze czy zwykły materiał szary czy alkantara może ktoś posiada takie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem założyłem kpl foteli od seata exeo do audi a4b6 Avant i wszystko by było ok tylko że tylne oparcia są minimalnie wyżej i jest szczelina między siedziskiem a oparciem i nie mogę jej zablokować ponieważ jest 1cm różnicy do tego bolca co wystaje z boczku. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak się z tym uporać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wariatunci0_ napisał:

jest 1cm różnicy do tego bolca co wystaje z boczku

Tam jest spora możliwość regulacji tego trzpienia więc próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...