Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie występuje, wczoraj kupiłem - 10zł u mnie w aso :D To jest właśnie ten nowszy model, który się tak łatwo nie łamie, stary zatrzask był dwuczęściowy i wkład się w nim łamał.

Występuje też pod 4B0 886 373

Pewnie dlatego go wycofali :decayed:

Też odebrałem i nowy numer to jak pisze kolega to 4B0 886 373

Git chłopaki :thumbup1:

Edytowane przez johnnythebest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy zestaw foteli od angola można wrzucić do wersji EU (chodzi konkretnie o recaro w pełnej elektryce?) a jeśli tak to czy nie ma problemu z podłączeniem ich pod memo ?(zakładając że mam obecnie memo lusterek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można włożyć angliki P&P tylko wymiana bezpiecznika na większy jak teraz nie masz pełnej elektryki, pod warunkiem, że nie masz teraz czujnika zajęcia fotela pasażera (3 pin na czarnej kostce - jest; 2 pin - nie ma). Jeśli jest czujnik trzeba przełożyć albo przekodować.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe w trakcie zmiany foteli przód ze zwykłych na fotele z elektrycznymi lędźwiami.Teraz ptanie czy prowadnica po której przesuwany jest fotel,bedzie pasowała P&P

do drugich foteli,i czy ogólnie jest możliwosc demontażu prowadnicy od fotela?Aktualnie posiadam oświetlenie pod fotelem a w tamtych nie ma.Jest możliwość przełożenia p&p?

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest problem przy zmianie foteli przednich z C6 do B7 jeśli chodzi o elektrykę (kostki), trzeba coś zmieniać?, czy są faktycznie p&p ?

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej zakupić kostki i przełożyć przewody z pinami w fotelach czy w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej w fotelach, bo możesz zrobić poza autem, na stole warsztatowym lub nawet w domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelach dużo łatwiej, w aucie musisz podłogę zadźwigać, po co się męczyć. A przy okazji zostają ci orginalne wtyczki w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie nóg pasażera tył bedzie pasowało P&P ze zwykłych foteli do foteli z pompowanymi plecami? Gdzie jest poprowadzony przewód z tego oświetlenia?Gdzie najlepiej podpiąć się z instalacją odpowiadającą za regulacje pleców?

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczna regulacja lędźwi-Gdzie najlepiej podpiąć + i - ???

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz już czerwone kostki pod fotelami (zdarza się, że już są i jest w nich już masa). Jak nie ma, to jak ściągniesz plastik z nad nóg od kierowcy, to jest miejsce gdzie schodzi się kilka czerwonych przewodów, tam najlepiej podpiąć plus z obu foteli. Natomiast masę najlepiej podpiąć w śruby już na to przygotowane, po obu stronach znajdują się przed przednimi głośnikami (nie w drzwiach tylko przed nimi :p, musisz zdemontować te plastiki, powinieneś zauważyć i się zorientować). Dobrze jest też sobie bezpiecznik założyć na plusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies doczytalem, ze podobno fotele z a5 pasuja tylko kwestia czy duzo dlubania bedzie w podlaczeniu?

Mam okazje kupic takie fotele full elektryczne z tym ze moja sa manualne i zastanawiam sie czy to bedzie oplacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa piny w czerwoną kostkę przewód 2,5 chyba, że masz już masę w czerwonej kostce to tylko + po drodze bezpiecznik 30A.

Widzę, że mieszkamy blisko jakbyś potrzebował jakieś piny do kostek daj znać. Mam z ASO oryginały z kawałkiem przewodu, a nawet jak byś chciał kolego to mogę podłączyć u Ciebie tą elektrykę do kostek.

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradnik, jutro będę się bawił z nowym zestawem :) Mam jeszcze jedno pytanko. Stare fotele nie były elektryczne a nowe są. Dużo trzeba przerabiać aby nowe działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że pociągniesz kabel plus i masę (zdarza się że masa już jest) do kostki czerwonej fotela i wszystko śmiga. Dobrze jest sobie jeszcze założyć bezpiecznik na kablu plusowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany foteli czy jesteście w stanie najlepiej na zdjęciach pokazać różnice w mocowaniu wersji avant i sedan foteli ? Nie demontowalem tego wcześniej a jadę kupić komplet foteli do avanta. Jeszcze takie pytanie logistyczne czy komplet foteli Recaro zmieści się do wersji avant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...