Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz9

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz9

  1. dzwignie zaciąga kamilu drogi.obstawialem klape jednak chyba nie.
  2. Na rozgrzanym silniku na zimnym?jak zaciąga to ok?
  3. i jakie są objawy jakby cos nie halo z tą klapą?
  4. Witam wszystkich.Odgrzewam ponownie.ze sprzegle raczej nie ma problemu.padla sugestia problem z klapą gaszącą.w ktorym miejscu wogole to jest?pozdrawiam
  5. Witam ponownie.Czy jest jakis znawca tematu ogarniety z podkarpacia ok. debicy najlepiej.ktory by mi pomogl.pozdrawiam.
  6. ja rozumie.sam sie niewiele znam na tym.mechanik moze zmienic to co nie trzeba i to tak.
  7. Witam wszystkich.odgrzewam temat troche.w tym temacie sie uspokoilo troche.teraz jakby drugie cos wyszlo przy ruszaniu i gaszeniu silnika jakby dzwonienie jakby oberwane cos we wydechu moze.?prosze o nakierowanie w tym temacie.musze jechac na kanal gdzies pewnie i osluchac.pozdrawiam
  8. Szacun za pomoc.oslona nie i poduszka filtra nie.cos idzie od silnika.
  9. w ktorym dokladnie miejscu ta poduszka filtra powietrza sie znajduje?
  10. Z wydechem moze tez byc cos.....
  11. dzieki za pomoc.
  12. na filmiku nie lapie tego.
  13. naprawde na zewnatrz nic nigdzie nie slychac.to jest jakby wibrowanie jakies.byc moze ze silnik to zaglusza.
  14. Własnie ze nie. Coś jest od silnika. na pewno nie osłona. tylko na wolnych obrotach. W trakcie jazdy cisza.
  15. To raczej nie poduszki.mam w kabinie jakiś głuchy głos.i co ciekawe docisnąc silnik ręką to ustaje.
  16. Witam wszystkich.prosze o pomoc.jakie sa objawy zuzytych poduszek silnika w audi a4b6?bo mam jakis poglos w srodku.pozdrawiam.
  17. ile mozna jezdzic tak?jakie to sa koszty? witam prosze wszystkich o pomoc w temacie wyzej wymienionym.pozdrawiam z gory dziekuje.
  18. Witam wszyskich na forum.Mam pytanko odnosnie skrzynii biegow 6 biegowej w audi a4 b6.przy zmianie biegow slychac halas.jakby cos sie krecilo niewiem czyzby lozyska oporowe?prosze o pomoc w tym temacie.pozdrawiam wszystkich.
  19. więcej troche dopiero je zalozylem pare dni temu także dokładnie nie wiem na wyświetlacz widze jakby szybciej kilometry uciekaly.
  20. [a4b6]witam wszystkich mam takie pytanko w skrzyni biegow cos slychac przy redukcji z 1 na 2 lub3 jakby się cos zakrecilo.miał ktoś cos takiego?
  21. może ktoś się wypowie czy każdy wzor org felgi 16 wagowo jest zbliżony albo ale wazy?
  22. tak koledzy tylko ja auta nie mam na wystawe tylko ja autem jezdze i stawiam na pierwszym miejscu ekonomikę a potem wygląd.
  23. już mam zalozone 16.
  24. twojej odpowiedzi tez nie rozumie.moze lepiej bez gazu jezdzic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.