Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Witam koledzy może mi ktoś powiedzieć, dla czego na jałowych obrotach napięcie 1 sondy jest inne jak 1.5v. jak było Aku odłączone na dłuższy czas wróciło do normy a po jakimś czasie zeszło do 1.18 i tak się utrzymuje.
 3. Yesterday
 4. Raczej nie ten dział. Polecam: Miłej lektury.
 5. Witam, potrzebuję przegub wewnętrzy tył A4B6 1.8t Avj Quattro. Pomoże jakaś dobra dusza? Będę bardzo wdzięczny
 6. to moze na innym zestawie zlozone niz u mnie, ja mam jarzmo z C6 330mm, zacisk T5 i tarcza (nie toczona) z s4b8 i wszystko siedzi bez problemu, tyle, ze nie zbiera calej tarczy tak jak wspomnialem
 7. Witam, wie ktoś na jakiej zasadzie działa nawiew ciepłego / zimnego powietrza w A4B7 ? Co steruje tym że jak ustawimy zimne powietrze to leci zimne a jak ciepłe to ciepłe ? Dopływ ciepłej wody do nagrzewnicy jest regulowany ? Jest tam jakiś elektrozawór ?
 8. ORI powinien być taki jednak niech ktoś po nr VIN Ci potwierdzi. nr OEM - 078133471C. Z Boscha nie ma jednak takiej.
 9. Problematyczny rozrząd, 4 katalizatory (jeśli trafisz sztukę, która je ma), wypadające klapki w kolektorze ssącym, branie oleju, w komorze silnika ledwo miejsca żeby rękę włożyć.... Miałem dwa lata, bardzo lubiłem to auto ale drugi raz bym nie kupił
 10. Znasz może nr. ori lub Boscha ?
 11. Przepływka może być niesprawna bądź to byle jaki zamiennik. Najlepiej kup ORI albo z Boscha.
 12. Dziś w końcu sprawdziłem ile pokazuje przepływka na rozgrzanym silniku. No i jest cały czas wartość 5,61, czyli poza zakresem. Jak zrobie nieszczelność w dolocie odpinając jeden wężyk to spada do 4,21. Jak odłącze wtyczke od przepływki to pokazuję się jej błąd, więc jest sprawna ? Spojrzałem na tą przepływke i ma numer LM1104, tj. jakiś zamiennik firmy AUTOLOG. Możliwe, że jest uszkodzony ?
 13. Zerknij sobie na jeden z moich tematów akurat wałkuje ASNa . Jak masz pewniaczka z katami w dobrym stanie to możesz zaryzykować. Ale naprawy nie będą tanie. Tak jak tass napisał rozrząd problematyczny i mało kto umie go ogarnąć.
 14. Miałem, problemów z tym nie było. Rozrząd jest w tym silniku problematyczny i ogólnie serwis nie za tani jak na tak stary samochód pomimo braku turbo.
 15. Muskel1

  B9 Fellows

  To jest ten sam materiał czyli mikrofibra. Pojęcie Alcantara to nazwa zastrzeżona tego produktu przez producenta. Nie każdy producent może nazwać swoją szmatę Alcantara. Audi zmieniło dostawcę i ten dostawca nazywa ten materiał Mikrofibra Dinamica ale materiał jest ten sam.
 16. Przymierzam się do zmiany auta czy w b6 silnik 3.0 benzyna 220 km dobre do gazu? I czy jest awaryjna ?
 17. Była jakaś akcją z zapowietrzeniem układu? Pękł przewód czy coś w tym rodzaju ?
 18. Ogłoszenie nadal aktualne. Poszukuję kuli haka. Nr ramy 305168. Numer kuli 305 176 lub 305 220 lub 305 208.
 19. Średnica zewnętrzna to 46-47mm, dzisiaj mierzyłem.
 20. Dawno i nie prawda Jakie auto chcesz chipsować ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...