All Activity

This stream auto-updates

1. Past hour
  2. Jakiej firmy teraz pasek ?. Conti ? Gates ?.
  3. Co zrobiłeś z tym paskiem SKF ?. SKF to bardzo rzetelna firma sama pasków nie produkuje zleca je firmom od gumy kiedyś dla SKF robiło paski Dayco, radzę pasek wysłać do SKF z opisem wady. Miałem kiedyś problem z produktem SKF i po złożeniu do nich reklamacji otrzymałem rekompensatę w częściach z nawiązką, która pokryła nawet włożoną robociznę. Sprzedawca nic nie winien jakości paska, rolki, pompy czy tak dalej, nawet nie powinien mieć możliwości zaglądania do produktu i otwierania opakowania. Uważam, że paski powinny być szczelnie pakowane w sztywne opakowania otwierane tuż przed montażem, patrz zasady obchodzenia się z paskiem przed jego montażem.
  4. Zderzak ogarnie lakiernik , to było mocne przytarcie bo maskę podgięta.Maskę można spróbować ratować . Lampa raczej do wymiany bo rysy głębokie.
  5. black4

Turbina

Hey, Zajechaną miałeś ta krzywkę wałka ssącego. Zobacz na foto po lewej jak zaoblone ma brzegi w porównaniu z tą po prawej. Przypomnij jaki był przebieg auta ? Dawaj znać 😉 Pozdrawiam
  6. Bez tego szarego pudeleczka w ogolw nie ma nic. Z nim chociaz gra jak wyjde z samochodu. Przyklad na filmiku moim. Streamable - free video publishing STREAMABLE.COM Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop.
  7. Zgadza się ... Oczywiście wszystko zależy od możliwości budżetowych. Jeszcze taki Stage 3 przy B6/B7 w 1.8T czy 2.0TFSI (zakładając, że motor zdrowy) zdaje się kosztowo do przyjęcia. Powyżej Stage 3 raczej nie ma sensu pakować kasy w te budy. Nie są to lekkie auta i nigdy nie będą to racery. Pozdrawiam 😉
  8. Dawno mnie tu nie było, ale jest git Ziewal
  9. Nie wiem co za dziadostwo chce Ci wcisnąć ale nie kupuj tego tylko zmień odrazu na zacisk 320mm przód i 288 mm tył --. Zobacz wątek
  10. Wywal ten separator i trzeba sprawdzić czy jest zasilanie w kablu antenowym o ile dalej nie odbiera.
  11. Jestem następny w kolejce kupię 3 sztuki
  12. Today
  13. Mam idealny jak nowy jeden nawet chyba z lodówką
  14. Hugo

Witam Serdecznie

Witam serdecznie w klubie Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,, ,,,
  15. Davred

Witam Serdecznie

Witam Zakupiłem A4B8 2.0 TDI W Sline poszukuje informacji na pewne tematy wiec stad moja obecnosc tutaj.
  16. Tak Chorus II ma kasety niestety. Ta srebrna koncowka z tego co mi brat przez telefon powiedzial to zwykla przejsciowka antenowa z din na iso, bo ktos przerabial iso zasilajace. A separator to te szare pudeleczko, wiec separator jest. A dalej szumi jak wejde do auta. Pamieci nie trzyma bo moze to zasilanie jest przerobione? tak wygladalo jak przyjechalo
  17. Witam, zakupiłem kilka dni temu Audiczkę i dla własnego bezpieczeństwa postanowiłem przejrzeć u mechanika cały samochód pod kątem tego co trzeba wymienić. Powiedział mi, że mam do wymiany między innymi zacisk przedni prawy i żeby to zrobić jak najszybciej. Powiedział mi, że montuje często wrc germany i ma ich części w dobrych cenach. Nigdy nie słyszałem o tej marce i proszę o pomoc żeby ktoś się wypowiedział czy jest sens i co to za zaciski. Opinie w internecie ciężko na temat tej firmy cieżko jest znaleźć więc tutaj zapala mi sie lampka. Nie chce sie wpakowac na przyslowiową minę bo chcę pojeździć dłużej tym w końcu wyczekanym autem Proszę o pomoc, jestem na forum nowy a mechanikę nie za bardzo ogarniam.
  18. Masz coś pokombinowane w instalacji. Fabryczne radio w a3 odbiera dobrze bez anteny diversity, a fabryczny wzmacniacz antenowy jest w stopce anteny. Nie masz podtrzymania pamięci i stąd za każdym razem trzeba wpisywać pin. To coś podłączone pod kabel antenowy to chyba jakiś separator więc to wywal przy fabrycznym radiu. Jak masz cd to fabrycznie było radio concert do a3, chorus był na kasety.
  19. Hej, Nie doszukałem się dokładnej odpowiedzi. Posiadam audi a4 b9 z xenonami plus? Pasuje mi zmienić te lampy na FULL LED najlepiej z płynnymi kierunkowskazami. Teraz nasuwa mi się pytanie - co oprócz lamp potrzebuję? Moduły? Jeśli tak to jakie i prosił bym jakiś przykładowy link do alledrogo
  20. maniolo23

Pomoc

Dzięki wielkie za podpowiedź. Co do języka polskiego nie mam w menu muszę zmienić kodujac je a navigacja jest z płyty.
  1. Load more activity