Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Aaaaaa.... nieeee... czarną... Zapomniałem ze masz te gówniane wnętrze...
  2. Jo, przerabiałem, kilka razy. Masz dwie możliwości (obie ....ujowe) Wymontować go bez wyciągania skrzyni albo z opcją wyciągania skrzyni
  3. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby ktoś szukał to mam jeszcze do sprzedania A4 B8 2.0tfsi 08.2015r 4x4 8-biegowy, USA 65000km oryginalnego nalotu Foty wyślę na WhatsAppa
  4. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie płakałem, ale bylo mi smutno.... ☹️ 8 lat, zero awarii. Musiałem go sprzedać bo przez ostatnie 2 lata zrobił 103km, a w ostatni tydzień ponad 500 . Serb miał też niezły Eurotrip, z Zagrzebia poleciał do Oslo, z Oslo do Gdańska i dopiero pociągiem do Słupska. Wyjechał ode mnie o 11tej a na miejscu był o 1 w nocy, przejechał w 14-nascie godzin 1752km. Ale to nie koniec przygody bo w Serbii nie chcieli mu go zarejestrować bo to wersja z USA, czepiają sie tam nawet pasów bezpieczeństwa czy mają homologacje. Do tego jeszcze za wydanie dokumentu dopuszczającego auto do ruchu w Serbii chcieli 1800€, złodzieje yebani, mimo ze audi jezdzilo 8 lat w Unii Europejskiej. Pojechałem na stację diagnostyczna i wydali mi wszystkie dokumenty z pierwszego przegladu od ręki i za darmo. Serb o mało nie zesrał sie w gacie ze szczęścia bo nie przypuszczał ze beda takie jaja z rejestracją auta. A co ciekawe odezwał sie do mnie juz ponad rok temu ale go olałem bo powiedział ze ma taką eske ale starsza i gorzej wyposażona i jak ja sprzeda do o ile bedzie moja to ja weźmie. No i sie odezwał.wiec sprawę potraktowałem poważnie i zrobiłem caly serwis, wszystkie filtry plyny oleje świece, paski, odma, zaworki pod odmą drążek kierowniczy od magla, delikatnie też "liznąłem" tarcze hamulcowe Odbierał auto bez zadnej inwestycji pozakupowej, dostał auto tak jak ja chciałbym kupić. Jeszcze wczoraj mi napisał ze nie spodziewał sie ze auto jest w tak dobrej kondycji, zadnych wycieków, rdzy czy innej korozji i ze jest warte każdego wydanego ojro
  5. Dev odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moja eSka zmienila wlasciciela, auto pojechało na Bałkany, do Serbii. Specjalne podziękowania dla Kolegi @Muskel1 który aktywnie wspomógl mnie w sprzedaży auta. 👍
  6. mam jeden zestaw 320 jak chcesz tarcze klocki zaciski jarzma płyn etcetera etcetera
  7. 314 na 300mm, tam cudów nie ma najlepiej jakbys zmienił przód na 320mm bo seria to czarna rozpacz
  8. Przed zdjęciem zacisku odkrec odpowietrznik, "otworz" zacisk i ręcznie wciśnij tłoczek. Zakręć odpowietrzniki i "zamknij" zacisk. To wszystko.
  9. nie potrzeba ciągnąc od silnika do dyfra z 80tki tego całego podciśnieniowego dziadostwa, wystarczy mocowanie plus elektryczny siłownik z jakiegos central zamka plus 3 kable i przełacznik jest szybciej i prosciej
  10. Przez ten czas dużo może sie zmienić No ale to wyjdzie jak zaczniesz jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.