Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scenic20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam proszę o analizę logów Silnik drga podczas przyspieszania 1.9 TDI POMPOWTRYSKI LOG-01-013-023-018.CSV
  2. Mam taki problem moje auto to audi a4 b6 1.9 tdi AVB .Problem pojawił się nagle auto zaczęło strasznie kopcić na biało tak ze samochodu nie widać. Nic wcześniej nie wskazywało na to ze Bendą problemy gdyż naprawdę nie kopciło nic a nic. Pomimo dużego kopcenia nic poza tym się nie dzieje silnik chodzi równiutko pali od strzała ma moc .Dodam jeszcze ze wczoraj wyjąłem wtryski zmieniłem uszczelniacze na nich ale problem pozostał Sadze ze to wtryski tylko mnie zastanawia to iz silnik chodzi nadzwyczaj równo nie ma pooszarpywania Za wszystkie komentarze i podpowiedzi dziękuje Dołączam wideo z vcds i przegazowka była robiona na zimny silniku tak do 3 tys VID_20221105_163859.mp4
  3. Dzienki wielkie
  4. Siema przeglądaczem forum i chciałbym sie zapytac czy nie pomógł by mi ktos w identyfikacji kodu lakieru po vin nie mam zadnych wlepek z tego typu informacja sprawdzałem wszędzie Pozdrawiam WAUZZZ8P36A220123 z góry dzięki
  5. Siema przeglądaczem forum i chciałbym sie zapytac czy nie pomógł by mi ktos w identyfikacji kodu lakieru po vin nie mam zadnych wlepek z tego typu informacja sprawdzałem wszędzie Pozdrawiam WAUZZZ8P36A220123
  6. scenic20 odpowiedział(a) na scenic20 temat w 1.9TDI
    Dzienki koledzy za odpowiedzi zobaczymy co powie mechanik na te objawy najgorsze jest ze jak pojadę do niego to mu nie bene mógł pokazać o co mi chodzi , gdyz rzuca go jedynie na zimnym silniku a bardzo sporadycznie na ciepłym , i mam pytanie do was czy goscio jak jest kumaty powinien zakumac oco w tej usterce chodzi jesli tylko sprawdzi pompki na vagu , czy możne proponować mi regeneracje . I jeśli bendzi proponować regeneracie to mam poszukać kogoś innego.?
  7. scenic20 odpowiedział(a) na scenic20 temat w 1.9TDI
    ile za te wszystkie przyjemnosci zapłaciłes panie Adamie
  8. scenic20 odpowiedział(a) na scenic20 temat w 1.9TDI
    tak czy tak bez wyjencja pompek sie nie obejdzie zaczne chyba od wymiany uszczelniaczy na pompkach
  9. scenic20 odpowiedział(a) na scenic20 temat w 1.9TDI
    Oto logi zrobione na zimnym gdy silnik pracuje nie równo i go rzuca http://vaglog.pl/log_268836.html a to drugi log robiony 2 minuty później i po niewielkim prze gazowaniu zaczął chodzić prawie ze dobrze http://vaglog.pl/log_268837.html nie podoba mi sie czwarty cylinder w pierwszym logu w grupie 23 osiąga wartość 2.99 a po prze gazowaniu w drugim logu juz mniej więcej jest dobrze co wy na to panowie
  10. scenic20 odpowiedział(a) na scenic20 temat w 1.9TDI
    Wienc tak świece nie potrzebne przy tej pogodzie bo do 5 stopni wcale sie nie zalanczaja ale i tak je sprawdziłem i wsadziłem wszystkie nowe w zeszłym tygodniu .Jesli chodzi o komputer podpiłem brak błendow synhronizacja wałka prawidłowo ustawiona. Wtryski nie mam rewelacji ale mieszczą sie w swoich parametrach ,koło dwu masowe wraz ze sprzęgłem i dociskiem wymienione na nowe jakies 10 tys kilometrów temu ,Poduszek ja osobiście nie sprawdzałem ale mechanik co wymieniał dwu mas (ale to raczej nie one bo jak pisałem trzęsienie znika jak silnik sie rozgrzeje ) Wienc wiem ze szukanie nie boli Pozdrawiam A to logi grupy 04,13,23 www.vaglog.pl/log_263727.html
  11. scenic20 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam taki problem moje auto to audi a4 b6 1.9 tdi AVB. Po nocnym postoju przy pierwszym porannym odpaleniu, rzuca strasznie silnikiem chwile chodzi dobrze chwile nie trzęsie go porostu, wcześnie zdarzało mi sie to jednorazowo znaczy gdy go zapaliłem zatrzęsło raz dwa morze trzy a teraz ten objaw się nasila coraz mocniej i tak trwa aż go nie rozgrzeje do temp roboczej wtedy trzęsienie znika praca silnika staje sie równa sa jednak tez wyjątki bo kilka razy na rozgrzanym silniku zaczęło go telepać ale to sporadycznie natomiast na zimnym silniku trzęsienie jest odzienie niema reguły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.