nik23

Osiągnięcia nik23

1. nik23

4d0 407 183ab/ac

znów się trafiło prasowanie to tym razem zdjęcia zrobiłem. Chociaż ta trochę inna bo poprzednio made in China było też na hydrołożysku. To jakaś inna partia.
  2. nik23

Brak ogrzewania

Błędy w klimartoniku? Zrobić nastawy przeczyścić potencjometry.
  3. 8e1422105c 3r1422072 jest też wersja z końcówką A pod servotronic Raczej ciężko będzie znaleźć mało używaną exeo już też to stary samochód.
  4. https://a4-klub.pl/topic/349521-poduszka-skrzyni-biegów-i-drgania-lewarka-19-tdi/ czy nikt już na tym forum nie szuka i nie czyta tylko na dzień dobry nowy temat? https://a4-klub.pl/topic/253213-wymiana-wybieraka/ a tu następny temat
  5. nik23

Brak ogrzewania

czytać szukać a nie na dzień dobry nowy temat. Raczej to samo
  6. nik23

Brak ogrzewania

Po pierwsze po kolei co się stało i w jakich okolicznościach. Nagle czy coś robiłeś i po jakiejś naprawie?
  7. A przy skręcaniu na postoju jakieś dźwięki lub coś innego niepokojącego. Na postoju kręcić lewo i prawo max i słuchać patrzeć. Podczas jazdy skąd dochodzą odgłosy. Podczas jazdy prosto nic się nie dzieje? Na podnośnik kolumnowy do jakiegoś mechanika i jazda i słuchanie od spodu.
  8. Na pewno kabel w przelotce pomiędzy budą a klapą. To norma w audi
  9. Sprawdzić naładowanie Aku, sprawdzić drożność odpływów z podszybia. I podpiąć pod vcds i odczytać błędy. Pełny skan.
  10. Według mnie pomogła by sama wymiana uszczelnień. Nie Jestem za regenerowaniem to loteria większa niż kupno używki.
  11. Odrobinę chęci. To nie jest tak że nic się nie szuka tylko zadaje pytania i zakłada tematy nowe. Jest google jest tutaj opcja szukaj tematy w dziale klimatyzacja są podwieszone. NIE WSPIERAMY LENISTWA.
  12. Da się wyczyścić. Kontakt spray do czyszczenia potencjometrów. Tylko trza wymontować rozebrać i popsikać potencjometr albo kupić nowy potencjometr na aliexpres albo allegro tylko trochę nie pasują i trzeba podciąć troszkę. Wszystko pisze trzeba tylko trochę poszukać
  13. Na luz na łożyskach w piastach.