-
-
Czy podsufitka z Audi A4 B8 Avant lift pasuje do przedlifta?
Witam Jak w tytule, pasuje z lifta do przedlifta?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam Mozna prosić o numery tarcz i klocków pod zaciski 330mm tył do b8 ? Zaciski z SQ5 ale to chyba nie ma znaczenia?
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Potwierdzam dziś zamontowałem servotronic z końcówką 065P i działa! Różnica kolosalna ! Jeden z lepszych modów, który robi mega różnice w porównaniu ze zwykłym wspomaganiem!
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Dzięki za info
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam Ktoś podpowie czy zaciski o numerze 4G0106AK to na tarcze 345mm czy 320mm?
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Super! Dzięki za info !
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
8T1422065P mam do kupienia w dobrej cenie magiel z servotronic ale o tym numerze? Z a4 b8 2 tdi 2009r Europa? A podanie na pierwszej stronie jest ze tylko 66b końcówka numeru pasuje ? Zakładał ktoś może z takim numerem ?
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Mógłbym prosić o link do kamerki która obsługuje ten format Pal?
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
I co ogarnąłeś kamerkę? Też w moim allroadzie nie mam czujników i się zastanawiam czy zadziała
-
Moje Quattro
Tył mam standard 245mm , znaczy zaciski i osłony pod 288 juz dawno gotowe do założenia czekają, ale nie wiem czy za jakiś czas nie będę sprzedawać b6 to sobie nowy nabywać zrobi swap
-
Moje Quattro
Miałeś rację! Dziś jeszcze raz sprawdziłem i osłona przy dolnym wahaczu była zagięta i szlifowała tarczę!
-
Moje Quattro
Właśnie nie , górna część tarczy od strony wewnętrznej jest lekko zjechana, klocki dosicksja , nie mam pojęcia, nie pierwszy raz wymianie hamulce ale pierwszy raz takie cyrki
-
Moje Quattro
8e0615301ad Na pudełku od tarcze był taki numer
-
Moje Quattro
Witam. Jestem po swapie na 320mm i coś jest nie tak bo jak na załączonym filmiku coś ociera, dwa razy już rozkręcałem zacisk i nie wiem co może być przyczyną, w b7 też robiłem tako swap i śmigało beż problemu a tutaj lipa @Dev co myślisz? Klocki nie takie ? 20240309_184927.mp4
-
Moje Quattro