Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misieqq7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Jak w tytule, pasuje z lifta do przedlifta?
  2. Witam Mozna prosić o numery tarcz i klocków pod zaciski 330mm tył do b8 ? Zaciski z SQ5 ale to chyba nie ma znaczenia?
  3. Potwierdzam dziś zamontowałem servotronic z końcówką 065P i działa! Różnica kolosalna ! Jeden z lepszych modów, który robi mega różnice w porównaniu ze zwykłym wspomaganiem!
  4. Dzięki za info
  5. Witam Ktoś podpowie czy zaciski o numerze 4G0106AK to na tarcze 345mm czy 320mm?
  6. 8T1422065P mam do kupienia w dobrej cenie magiel z servotronic ale o tym numerze? Z a4 b8 2 tdi 2009r Europa? A podanie na pierwszej stronie jest ze tylko 66b końcówka numeru pasuje ? Zakładał ktoś może z takim numerem ?
  7. Mógłbym prosić o link do kamerki która obsługuje ten format Pal?
  8. I co ogarnąłeś kamerkę? Też w moim allroadzie nie mam czujników i się zastanawiam czy zadziała
  9. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Tył mam standard 245mm , znaczy zaciski i osłony pod 288 juz dawno gotowe do założenia czekają, ale nie wiem czy za jakiś czas nie będę sprzedawać b6 to sobie nowy nabywać zrobi swap
  10. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Miałeś rację! Dziś jeszcze raz sprawdziłem i osłona przy dolnym wahaczu była zagięta i szlifowała tarczę!
  11. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Właśnie nie , górna część tarczy od strony wewnętrznej jest lekko zjechana, klocki dosicksja , nie mam pojęcia, nie pierwszy raz wymianie hamulce ale pierwszy raz takie cyrki
  12. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    8e0615301ad Na pudełku od tarcze był taki numer
  13. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Witam. Jestem po swapie na 320mm i coś jest nie tak bo jak na załączonym filmiku coś ociera, dwa razy już rozkręcałem zacisk i nie wiem co może być przyczyną, w b7 też robiłem tako swap i śmigało beż problemu a tutaj lipa @Dev co myślisz? Klocki nie takie ? 20240309_184927.mp4
  14. Misieqq7 odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Ciekawe czy dam radę wyjechać:D ha oczywiście pytanie retoryczne:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.