-
norbert_t obserwuje zawartość Czym zakonserwować podwozie w Audi A4 B6? , Kierownica z Audi A3 8P do A4 B6 , Regeneracja odbłyśników xenonów w Audi A4 B6 i 1 inny
-
Kierownica z Audi A3 8P do A4 B6
Też dorwałem fajną kierownicę z a3 8p. Bez multi więc do wymiany mam tylko taśmę/zwijak. Pytanie bo poduszka jest dwunabojowa, czy zadziała w ogóle? Dużo widziałem podobnych tematów ale nigdzie ni3 wiedziałem konkretnej odp.
-
Regeneracja odbłyśników xenonów w Audi A4 B6
I jak panowie sprawuje się soczewka otto 2.5? Mam xenony zwykle i znalazłem właśnie bi ledy chrom na tej soczewce przerobiene z h7. I nie wiem czy warto kupować
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych w Audi A4 B6 1.8T
Dzięki dzięki Rozrząd ustawiam, zgodnie z znakami i mogę ściągać?
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych w Audi A4 B6 1.8T
Kiedyś trzeba się nauczyć. Tak pije olej i dymi na postoju. Turbo w porządku, odma też. Przy okazji poci się delikatnie pod uszczelką pokrywy zaworów
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych w Audi A4 B6 1.8T
Witam, Chce wymienić uszczelniacze zaworowe, kupiłem już sprzęt do tego. I teraz mam kilka pytań bo nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. Jak ustawić tlok w pozycji gmp? Ściągnąłem już pokrywę zaworów i jak rozpiąć rozrząd?
-
Czym zakonserwować podwozie w Audi A4 B6?
Witam, Odkręciłem tylnie nadkole i jest dość dużo rudej. Dużo roboty żeby samemu to zakonserwować? Jaką chemię polecacie?
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
norbert_t skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E63A194126
-
norbert_t obserwuje zawartość Audi A4 B6 1.8 T BFB puszcza olej na pierścieniach
-
Audi A4 B6 1.8 T BFB puszcza olej na pierścieniach
Witam, jestem nowy na forum. Od niedawna posiadam a4 b6 1.8t bfb quattro, bierze kosmiczne ilości oleju. Mechanik mówi że puszcza olej na pierscieniach. Teraz robimy agresywną plukanke i zobaczymy o ile się pobór zmniejszy. Kompresja silnika Ogólnie dobra po 13 na każdym. Więc w późniejszym czasie przy remoncie silnika, chciałbym od razu zakuć korby i robić stage 3. Jakie to teraz są mniej więcej koszty stage 3? Wiem, że ciężko to określić ale szczerze mówiąc nie wiem jakie to są kwoty teraz. Mam już wypatrzoną firmę co się tym zajmuje ale nie wiem ile muszę przygotować pieniądzy
norbert_t
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta