-
lukasz291289 obserwuje zawartość Prawidłowe Napinanie paska rozrządu 1.8t b7 , Wymiana wiązki cewek w Audi A4 B7 1.8T , Demontaż intercoolera w A4 B7 1.8T i 5 innych
-
Wymiana wiązki cewek w Audi A4 B7 1.8T
Witam chciałbym wymienić wiązkę cewek ponieważ przewody że starości popękały ,widać gole kable i mam przez to wypadanie zapłonów. Na necie znalazłem takie coś z alee https://allegro.pl/oferta/wiazka-zestaw-naprawczy-cewki-audi-a4-tt-1-8t-vw-beatle-golf-jetta-passat-17249200836 , widziem też na Ali to samo dużo tańsze. Czy ktoś już to montował? Moje auto to a4 b7 1.8t. Z góry dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam🙂
-
Demontaż intercoolera w A4 B7 1.8T
No niestety kolego trzeba zwalać zderzak ?
-
Demontaż intercoolera w A4 B7 1.8T
Witam. Czy intercooler w a4b7 1.8 t trzyma się tylko na tych 3 gumach i na wężach? Czy trzeba zderzak zwalać bo gdzieś są ukryte śrubki? Chciałbym go przepłukać. Dzięki z góry za podpowiedzi
-
Dymienie zimnego silnika 1.8t a4 b7
Przem8 odma nowa z zaworkiem,czy olej w dolocie ? Hmm tak jak zdjelem gumę z przepustnicy to w przepustnicy z z pół nakretki po napoju było oleju, i z pół rok temu ściągałem gumę z intercooler to coś tam poleciało.... mówisz żeby kolektor zwalić? Wydechowy ?
-
Dymienie zimnego silnika 1.8t a4 b7
Przem8 no dużo nie bierze ale jakąś przyczyną jest skoro dymi. No ale dzięki za zainteresowanie tematem
-
Dymienie zimnego silnika 1.8t a4 b7
Witam grupę ?mam taką Dźwiny temat że swoje a4 b7 1.8t. Jakiś czas temu wywaliłem kata bo oberwał się srodek i wsadziłem DP,od tamtej pory gdy odpalę auto po nocy ,po minucie zaczyna bialy dymek zmieniać się w niebieski i trwa to tak do 4 min(czuc spalonym olejem) potem już normalny dymek. Gdy przegazuje to niema bialo niebieskiego dymu. Pobiera tak z 8setek na 11tys km. Wiem że mogą być to uszczelniacze na zaworach jak i turbo . Tylko teraz od czego zacząć żeby niepchac się w niepotrzebne koszta. Co radzicie koledzy ?
-
Hałasujący alternator w A4 B7
Witam wszystkim,mam taki problem tak jak widać na filmie alternator terkocze przez jakieś 4 min od momentu odpalenia zimnego silnika. Wymieniane miał pol roku temu łożyska i szczotki ,g9sc który wymienial powiedział że sprzęgło jest ok został umyty no i z tydz bylo ok potem znow 20240126_115646.mp4 u to samo. Będę wdzięczny za dobre podpowiedzi podpowiedzi co to może być
-
Co jest odłączone? 1.8t bfb
Witam panowie. Przy demontażu obudowy filtra odkryłem takie coś. Dlaczego ktoś to odłączył? Obrazu mowie ze silnik chodzi normalnie . Oprócz tylko bkedu kata.
-
Dzienne w zwykle lampy h7 a4 b7
Dzięki bardzo panowie. No szkoda ze się nieda nic przykodowac ?
-
Dzienne w zwykle lampy h7 a4 b7
Witam wszystkich , chciałbym wlaczyc swiatla dzienne w zwykłych lampach , żeby paliło mi się w drogowych światłach dzienne, i tylko to i że by tyl się nie palił. Czytałem na forach że można ustawić automatyczne tylko włączanie świateł tzn skandynawskie. Podpowiedzcie chlopaki czy da się to jakoś ogarnąć? Mam vaga jak cos. Dzięki z góry za podpowiedzi
-
Problem z katem 1.8t bfb
Dzięki wielkie dobry człowieku, ?
-
Problem z katem 1.8t bfb
Słuchaj Pieterb a zrobię nim jeszcze takie kodowanie typu swiatla skandynawskie albo adaptacja przepustnicy ?
-
Problem z katem 1.8t bfb
Witam panowie. Pytanie mam odnośnie do vcds, bo chciałbym zrobić testy kata i sond i niewiem czy wystarczy mi tylko zwykły kabel za 50zl i darmowy program vcds lite żeby to ogarnąć? Do tej pory używałem delphi ale on tylko nadaje się do oczytu błędów raczej?z góry dzięki za pomoc
-
Prawidłowe Napinanie paska rozrządu 1.8t b7
Witam wszystkich, jakiś czas temu rozpinalem rozrzad bo wyjmowałem walek. Ostatnio widzę że pasek nie chodzi po środku tylko bardziej od zewnątrz więc postanowiłem go napiąć . Robię to nastepujaco: zabezpieczam bolec w tłumiku drgan,potem naciągam mimośrodem i dokręcam nakrętką. I wyjmuje zabezpieczenie, następnie przytrzymuje mimosrod szczypcami luzuje nakretke i imbusem ciągnę w prawo aż zrobi się 8mm między tłumikiem a napinaczem i następnie wszystko dokręcam. Odpalam motor o tą przerwa 8mm znika i. Pasek tak sobie naciągnięty. Czy to jest coś nietak z tłumikiem drgan? Czy ja coś tu źle robię . Na rozrządzie jest 25tyskm zrobione. Koledzy doradźcie coś
-
Wyciek oleju uszczelniacza walka ssącego 1.8 b7
Chyba Ina z tego co mi się kojarzy z faktury bo to poprzedni właściciel zmienial, 20tys km temu. no ale pasek suchy też do końca nie jest, bo mi ciekło z tych poprzednich uszczelniaczy .
lukasz291289
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta