Treść opublikowana przez KK_audi
-
Lokalizacja czujnika temperatury płynu chłodzącego w 2.0tfsi ?
Nie wiem o co chodzi jak miałem wcześniej B6 to z odpowiedzią nigdy nie było problemu, zawsze ktoś więcej lub mniej ale zawsze pomógł. A tu posiadacze B8 to jacyś tacy cichociemni nikt się nie chce udzielać Co do czujnika to jest z lewej strony pod kolektorem ssącym... wielkie dzięki za pomoc hehe
-
Lokalizacja czujnika temperatury płynu chłodzącego w 2.0tfsi ?
Witam, Gdzie znajduje się czujnik temp płynu chłodniczego w 2.0 Tfsi CDNC ? Patrzyłem za silnikiem i za cholerę nie mogę znaleźć ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Rozumiem że nie ma możliwości zakodowania zwiększenia jasności świateł dziennych ? To kodowanie które podałeś odnosi się do regulacji jasności DRL ale tylko w momencie użycia kierunku ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
A ok Czyli mam zobaczyć czy tego co szukam jest pod innym kanałem... tak ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Tak wiem że chodzi o kodowanie, ale co to jest SW ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Sorki, ale nie bardzo rozumiem co mam sprawdzić ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
A to się chyba nie zrozumieliśmy Bo tu się zmienia wartość świecenia w momencie włączenia kierunku ? A mi chodziło o to czy można zmienić wartość procentową świecenia świateł dziennych w czasie jazdy
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Ok, dzięki A jaką wartość ustawić aby było dobrze ?
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
To jest to, tak ? 49. Dostosuj jasność LED [09 - Cent. Wybierz.] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (wprowadź kod zabezpieczający. Jednym z kodów domyślnych jest - 20113) [Adaptacja - 10] -> Kanał 03 Ustaw od 5 do 100 (5 to najniższy i 100 najjaśniejszych)
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Patrzyłem i nic na ten temat nie znalazłem
-
Śwtła dzienne... słabo świecą
Witam, Mam pytanie, bo wydaję mi się że słabo świecą światła dzienne i czy można zwiększyć ich jasność świecenia Vagiem w B8 2010r ?
-
Jakie świece do 2.0 TFSI CDNC ?
- Jakie świece do 2.0 TFSI CDNC ?
Dzięki W etce podają trzy marki, na pierwszy montaż były założone BOSCH 101905631H, a montowane są też BERU i NGK. Więc chyba założę te BERU ? A orientujesz się jakim momentem dokręca się świece ?- Jakie świece do 2.0 TFSI CDNC ?
Ok, masz ten sam silnik ? Podasz mi nr tych BERU ?- Jakie świece do 2.0 TFSI CDNC ?
Witam, Przymierzam się do wymiany świec i tu mam dylemat jakie założyć NGK czy BOSCH ? A może innej marki ? Z tego co się orientuję to wymiana świec co 60tys. Jedni piszą że lepiej Boscha a drudzy że NGK a nawet gdzieś tam ktoś napisał że lepiej BERU i bądź tu mądry ?- MMI 3G HDD Radio DAB nie działa
Tak zasięg jest na 100% Okazało się że mam zwykły DAB a w Polsce jest standard DAB+ Choć to dziwne bo auto z polskiego salonu.- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
Dzięki- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
A kupowałeś gotową wiązkę czy sam robiłeś, bo może masz nr wtyczki tej brązowej i tej 12-pinowej ?- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
4G0 ma oznaczenie NGTV-DVB a 4GD ma oznaczenie NGTV-CN ? 4G1 ma oznaczenie NGTV-JP ? Jakie są różnice między nimi ?- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
Chodziło mi o brązową bo przecież w nowym jest pojedyncza brązowa- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
Czy ktoś montował tuner TV MPEG-4 o innym nr jak 4G0 np 4GD lub 4G1 ? Bo z tego co patrzyłem to też są cyfrowe- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
To teraz potrzebuję wtyczkę zieloną pojedynczą, wtyczkę 12-pinową i pytanie czy trzeba od nowa zarobić kable, czy można wypiąć z wtyczek i przełożyć do innej ?- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
Super, o to właśnie mi chodziło Wielkie dzięki- Montaż tunera TV MPEG-4 w Audi B8 przedliftowym
Tak czytałem, tylko nie wiem jak zamienić wtyczki od wzmacniaczy antenowych ? W starym tunerze mam dwa podwójne (brązowy-dwa kable) i (zielony-jeden kabel) i jeden pojedynczy (zielony) Jak to po zamieniać do nowego gdzie mamy jeden podwójny (zielony) i dwa pojedyncze (brązowy i zielony) Tak to wygląda u mnie w starym - Jakie świece do 2.0 TFSI CDNC ?