Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orzel910

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ten co na zdjeciu jest tski popekany oki dzięki wielkie postaram sie w przyszłym tygodniu wssystko rozpisać jak poszlo ze wszystkim . Z góry dziękuję . Jak by ktos miał jeszcze jakies sugestie to prosze pisać
  2. W przyszłym tygodniu biore sie za to najgorzej ze rozrząd troszke brudny z oleju nie wiem czy mozna tak jezdzic tak samo pasek z alternatora. Zrobie tak zlikwiduje wyciek wyczyszcze silnik . Złożę wszyatko pojezdze z 2 dni nasłonecznienia nie bedzie biore aie za rozrząd i A synchronizacje. Albo i nawet zrobie ja przy wycieku jesli bedzie wssystko wporzadku wymienie rozrząd. W jakiej granicy ustawic synchronizacje najlepiej -1 albo bliżej 0 jak polecasz ? Silnik brd
  3. Wiem ze wyciek nie nic wspólnego ale chcialwm zapytać przy okazji gdzie mozs byc przyczyna czy jest na walku jaki zimering albo cos co moze puszczać olej w tych miejscach. Mam nadzieje ze to nie uszczelka pod glowica
  4. A powiedz mi odczules cos ze spalaniem jak zmieniles na -1 ? I która grupa mam sie sugerować tym rozrzadem ?
  5. Dodam zdjecie
  6. Spalanie podobne jak i na fis jak i w paliwie . Dzis postaram sie zrobic grupy 4 . A powiedz mi rogrzany silnik czy zimny cie interesuje
  7. Przepraszam zapomnialem dopisać . 2.0 tdi 16v 170 brd . 240kk
  8. Witam jestem od niedawna posiadaczem audi a4 s line avant . Moj problem polega na tym ze auto strasznie dużo pali przy jezdzie na autoatradzie 110kmh pali w granicach 8/9l w cyklu mieszanym około 11 dodam zdjęcia z grupy 13 . A 2 problem to wyciek oleju przy lewym walku rozrzadu co moze byc przyczyna wycieku zimering sam juz nie mam pomysłów . Czy szykować sie na uszczelke pod glowica dodam wssystkie zdjecia . Auto ogolnie pracuje rowno nie raz delikatnie drży na jalowych obrotach . Dodam zdjecie wycieku i lugu . Z góry dziękuję
  9. Nie tylko jak stoi i jak jest zimny na rozgrzanym silniku ogolnie delikatnie sie to objawia . Ale skąd te spalanie w granicach 12 l cały czas wychodzi po kasowanie. Dodam zdjecie z bip
  10. Witam jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b7 avant silnik 2.0 tdi. Problem polega na tym ze na biegu jalowym delikatnie trzęsie autem . Jak on również zaczął cos ostatnio duzo palic na trasie w granicach 8l przy 115km na godzinę. Prosze ompomoc z gory dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.