-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
Ten co na zdjeciu jest tski popekany oki dzięki wielkie postaram sie w przyszłym tygodniu wssystko rozpisać jak poszlo ze wszystkim . Z góry dziękuję . Jak by ktos miał jeszcze jakies sugestie to prosze pisać
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
W przyszłym tygodniu biore sie za to najgorzej ze rozrząd troszke brudny z oleju nie wiem czy mozna tak jezdzic tak samo pasek z alternatora. Zrobie tak zlikwiduje wyciek wyczyszcze silnik . Złożę wszyatko pojezdze z 2 dni nasłonecznienia nie bedzie biore aie za rozrząd i A synchronizacje. Albo i nawet zrobie ja przy wycieku jesli bedzie wssystko wporzadku wymienie rozrząd. W jakiej granicy ustawic synchronizacje najlepiej -1 albo bliżej 0 jak polecasz ? Silnik brd
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
Wiem ze wyciek nie nic wspólnego ale chcialwm zapytać przy okazji gdzie mozs byc przyczyna czy jest na walku jaki zimering albo cos co moze puszczać olej w tych miejscach. Mam nadzieje ze to nie uszczelka pod glowica
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
A powiedz mi odczules cos ze spalaniem jak zmieniles na -1 ? I która grupa mam sie sugerować tym rozrzadem ?
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
Spalanie podobne jak i na fis jak i w paliwie . Dzis postaram sie zrobic grupy 4 . A powiedz mi rogrzany silnik czy zimny cie interesuje
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
Przepraszam zapomnialem dopisać . 2.0 tdi 16v 170 brd . 240kk
-
Duze spalanie i wyciek oleju 2.0 tdi
Witam jestem od niedawna posiadaczem audi a4 s line avant . Moj problem polega na tym ze auto strasznie dużo pali przy jezdzie na autoatradzie 110kmh pali w granicach 8/9l w cyklu mieszanym około 11 dodam zdjęcia z grupy 13 . A 2 problem to wyciek oleju przy lewym walku rozrzadu co moze byc przyczyna wycieku zimering sam juz nie mam pomysłów . Czy szykować sie na uszczelke pod glowica dodam wssystkie zdjecia . Auto ogolnie pracuje rowno nie raz delikatnie drży na jalowych obrotach . Dodam zdjecie wycieku i lugu . Z góry dziękuję
-
2.0 tdi szarpie na halowych obrotach
Nie tylko jak stoi i jak jest zimny na rozgrzanym silniku ogolnie delikatnie sie to objawia . Ale skąd te spalanie w granicach 12 l cały czas wychodzi po kasowanie. Dodam zdjecie z bip
-
2.0 tdi szarpie na halowych obrotach
Witam jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b7 avant silnik 2.0 tdi. Problem polega na tym ze na biegu jalowym delikatnie trzęsie autem . Jak on również zaczął cos ostatnio duzo palic na trasie w granicach 8l przy 115km na godzinę. Prosze ompomoc z gory dziękuję
Orzel910
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta