Treść opublikowana przez Damian_97
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Ta co mi przysłali wazy 680g czyli musze ja zwrócić... Czyli używana w dobrym stanie 800+ gram? Vag-comem mozna wyłączyć blad egr ? Warto bawic sie w zaślepienie?
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
@kamil-vag Wiedzę ze ty sie znasz . Mam 2 pytania na szybko. Mam problem z poduszka silnika (ta z czujnikiem) Wyciekł z niej olej , chlupie wiedz musze ją wymienić , kupilem na allegro uzywana ori Avon ( bo zamienniki podobno sa do niczego) przyszła , wyglada ladnie , nie ma wycieków , nie chlupie ale wazy 680 g . To oznacza ze poduszka uszkodzona ? Czytałem ze orginalna nowa okolo 900 gram . Zaślepienie EGR czy bedzie blad ? Samochód końcówka 2003 roku
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Może ktos nie ma jak albo nie potrafi zrobić logów ?
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Ok bede sprawdzał przewody , pompe vacum , servo itp Na zimnym nie ,, daje w palnik" dopiero jak sie rozgrzeje , dlatego denerwuje mnie to bo musz czekac az sie rozgrzeje i dopiero mg mu ,,depnac" zeby odzyskal moc bo takto jedzie jak by mial z 70 km ...
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Pedał hamulca po nocy twardy , po odpaleniu i po chwili normany po kilku hamowaniach znowu twardszy . Nie wiem dokladnie o co chodzi z kroccem od vacum . Jakis nr tej pompy z poprawionym kroccem? Powyżej 3000 odcinało turbo , wymieniłem zawór N-75 teraz spokojnie do 4000 kręcę (czasem ) i nie odcina , tylko jak jest zimny to właśnie nie ma mocy , trzeba kilka razy deptać u dopiero odzyskuję moc . Właśnie czytałem ze trzeba mu dac ,,w palnik" dlatego zacząłem kręcić troche wyżej 3k obrotów i sie samochód jak by dostał z 30hp wiecej , ale po zgaszeniu po pewnym czasie znowu ten sam problem , dlatego chce to naprawić
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Logow nie zrobię , nie mam kabla ani programu itp , właśnie miałem kupić. Przewody chyba sa dobre Kronice przy pompie vacum ma toche luzy. Geometria jak to sprawdzić? Moge sam to naprawic?
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Ok , wrócę z pracy to sprawdzę , tez miałeś podobne objawy? Slabo jedzie a jak kilka razy dostal ,,kopa" to potem jedzie ladnie ? Obstawiam tez ze moze gdzies jest jakis nagar , EGR moze zatkany trochę albo cos . Poprzedni właściciel jeździł tylko po mieście .
-
[B6 TDI PD] Problemy z turbo, brak mocy
Witam , pół roku temu kupiłem A4 B6 1.9 TDI wszystko było dobrze , a w ostatnim tygodniu mam problem . Auto ma mniej mocy , turbo nie ciągnie dobrze jak wcześniej , przeciągnę go kilka razy tak do 3000/3500 obrotów , spadek do 2000 i znowu 3k , kilka razy i samochód odzyskuję moc turbo ciągnie ladnie . W czym problem ? Od czego zacząć ? Cos co moge sam sprawdzić .