Rozwiązania
-
soszka2 odpowiedź w Problem ze skrzynią biegów S-tronic w Audi A4 B9 został oznaczony jako odpowiedźMoim zdaniem za lekko wciskasz gaz
Przy benzynie od dołu niema takiego momentu jak w dieslu i dlatego czasami skrzynia wysprzęgla bo nie ma siły
U mnie jest podobnie ale jak lekko mocniej depne to wszystko jest git