Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ALE na żywo są a zdjęcia tak zrobiłem dal pamiątki byle jakim aparatem ,młody na prawym fotelu był i się cieszył [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:46_________________________________________________szukam busa lub autobusu na 50 osób na lipiec do przewozu gości weselnych Gosc od 530d co przyjdize po turbo wozi ludzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________ :kox: [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________dziś miałem okazję pojeździć na torze testowym Fiata i postanowione że będzie EVO jako drugie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś jadę za blok na rolki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja dziśbyłem na dniach Niepołomic i teżbyło super..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
Da Dostałem błyskiem wymytego przęta po oczach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ku..wa prorok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałeś S3 i tęsknie za takim autem tylko tym razem inna marka M3?- [Małopolska] Widziany, widziana
Da- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie jużpostawiłem :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja strzele z buta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to pablo swap na 2.8 dyfer do tyłu i będzie pusia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale pali jak smok a jeśli chodzi o osiągi to rewelki nie ma , a kumpel pracujacy w audi mówi że nie jest to super konstrukcja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niby mocy ma tyle co moje a przy moim muł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2.0 TFSI 7,3 s 241 km/h 3.2 FSI 6,8 s 250 km/h 0,5 sek to chyba nie tragedia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajomy ma 3.2 a a4 b7, po mieście 15-16 osiągi podobne do 2.0T były problemy z tymi silnikami cośsie działo z tłokami jakaś wada konstrukcyjna, wiele aut ma wymienione silniki na gwarancji ( znajomy też)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera sie ktos na zlot do niemiec?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz posta wyżej z Veyronem :kox: veyron pikuś ale nissan na końcu to miazga- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/110052526446/street-drag-race-bugatti-veyron-vs-nissan-gt-r-r35-video- [Małopolska] Widziany, widziana
dzis kolo 10 na alejach przy kleparzu jedyne na świecie audi 159- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://rallyonline.pl:84/index.php?1&modex=pnews&&s=27427- [Małopolska] Widziany, widziana
Wąski na Straszewskiego ok 16- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam p A ten 3.2 w B7 to FSI ? NIe mam pojęcia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Benzyna drożeje gdyż ze względu na rosnącą cene drożeje jej transport;) - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!