Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. ALE na żywo są a zdjęcia tak zrobiłem dal pamiątki byle jakim aparatem ,młody na prawym fotelu był i się cieszył [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:46_________________________________________________szukam busa lub autobusu na 50 osób na lipiec do przewozu gości weselnych Gosc od 530d co przyjdize po turbo wozi ludzi
  2. [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________ :kox: [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 19:38_________________________________________________dziś miałem okazję pojeździć na torze testowym Fiata i postanowione że będzie EVO jako drugie?
  3. Dziś jadę za blok na rolki
  4. A ja dziśbyłem na dniach Niepołomic i teżbyło super..
  5. Da Dostałem błyskiem wymytego przęta po oczach
  6. miałeś S3 i tęsknie za takim autem tylko tym razem inna marka M3?
  7. właśnie jużpostawiłem :>
  8. to pablo swap na 2.8 dyfer do tyłu i będzie pusia
  9. ale pali jak smok a jeśli chodzi o osiągi to rewelki nie ma , a kumpel pracujacy w audi mówi że nie jest to super konstrukcja
  10. niby mocy ma tyle co moje a przy moim muł
  11. 2.0 TFSI 7,3 s 241 km/h 3.2 FSI 6,8 s 250 km/h 0,5 sek to chyba nie tragedia
  12. znajomy ma 3.2 a a4 b7, po mieście 15-16 osiągi podobne do 2.0T były problemy z tymi silnikami cośsie działo z tłokami jakaś wada konstrukcyjna, wiele aut ma wymienione silniki na gwarancji ( znajomy też)
  13. Wybiera sie ktos na zlot do niemiec?
  14. Masz posta wyżej z Veyronem :kox: veyron pikuś ale nissan na końcu to miazga
  15. http://www.worldcarfans.com/110052526446/street-drag-race-bugatti-veyron-vs-nissan-gt-r-r35-video
  16. dzis kolo 10 na alejach przy kleparzu jedyne na świecie audi 159
  17. http://rallyonline.pl:84/index.php?1&modex=pnews&&s=27427
  18. Wąski na Straszewskiego ok 16
  19. nie mam p A ten 3.2 w B7 to FSI ? NIe mam pojęcia
  20. Benzyna drożeje gdyż ze względu na rosnącą cene drożeje jej transport;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.