Treść opublikowana przez aleksxvz1
-
Pompa wtryskowa
jak sie wumienia i ustawia pompe wtryskowa .pompa jest bez koła zembatego audi a4 b5 silnik ahu 1.9 tdi 1997 rok 90 km. ---------- Post dopisany 29-05-2012 at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 18:11 ---------- chyba pompy wtryskowej w silnikach ahu nie wymienia sie poprostu stara odkrecam a nowa montuje na stare koło zebate i dokrecam. Po robocie ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- nikt nic nie napisze
-
Turbina
dlatego pytałem bo u mnie jest turbo o numerze 028 145 702 L 45 40 97 31 0002 garrett i szukajac w internecie znalazłem ze ten numer nalezy do turbiny ze zminna geometria a u mnie jest turbo bez zmiennej geometri .teraz mam pytanie czy mozna czesc ssaca (zimna) podmienic z innej turbiny?
-
Turbina
czy ktos wie jakie oznaczenie ,numer turbosprezarki do silnika ahu 90 km
-
Wtryski
dziekuje za odpowiec nie bede ich montował.
-
Wtryski
czy wtryskiwacze od silnika aqm 1.9sdi mozna zamontowac do ahu prosze o odpowiedz ---------- Post dopisany 30-04-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 17:50 ---------- jak nikt niewie, to podaje numery tych wtryskow sterujacy 038 130 201 F ;trzy pozostałe bez kabla 028 130 201 T moze teraz ktos podpowie. ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- jak nikt niewie, to podaje numery tych wtryskow sterujacy 038 130 201 F ;trzy pozostałe bez kabla 028 130 201 T moze teraz ktos podpowie.
-
Rózne wartosci w vag com 311
mam logi moze to bedzie lepiej widac ; http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_78155.html
-
Rózne wartosci w vag com 311
mam krótkie pytanie czy warotsci blok pomiarowy 08 /000 /pozycja 2 ma byc taka sama w basic setting 04 /000/pozycja 2,bo oprócz 2-giej pozycji wszystko jest jednakowe czuli od 1 do 10 wszystko tak samo oprócz pozycji 2 ,08/000/2-48do52 .04/000/2-30do32
-
Coś się zawiesza w obrotach
a po co przeciez jest zima. moze pogadamy o kolarstwie bo lubie kolarstwo i rowery
-
Coś się zawiesza w obrotach
czy wszyscy wyjechali na wakacje .
-
Coś się zawiesza w obrotach
mam taki problem; silnik rozgrzany 90 stopni auto stoi na hamulcu recznym, bieg jałowy ,obroty 861 na obrotomierzu , predkosc zero ,przygazowanie do 2500 puszczam pedał gazu i obrotomierz zatrzymuje sie na 1000 na 1-1,5 sekundy lekkie buczenie silnika , pózniej opada do 861 ,czy cos nawala czy tak ma byc ,auto jezidzi dobrze a moze mi sie tylko wydaje dzieki .prosze o szybka odpowiedz.
-
analiza logow
nikt sie niezlituje zeby cos napisac ,czy to jest ok czy nie ok.
-
analiza logow
prosze o analize logow silnik ahu http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_77579.html ; http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_77578.html tylko logi statyczne czy to wystarczy zeby sie wypowiedziec o wtryskach z góry dziekuje
-
Szarpie
dolałem mixola przeczyscił wtryski jest niezle 13 grupa w 08 wszystko sie wyruwnalo dziekuje za pomoc czesc.
-
Szarpie
http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76315.html ; teraz chyba dobrze
-
Szarpie
http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76289.html,http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76297.html chyba ten trzeci do podmiany a co moze byc przyczyna takiej sytułacji .bo całe szarpanie stałosie nagle z dnia na dzien .
-
Szarpie
http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76201.html ja mysle ze nastawnik pompy jest zawalony opiłkami auto ma przejechane 330 tysiecy km szarpanie jest tylko na zimnym jak przejade około 4-5 km jest super czasami buczy na 3 biegu ,zmiana dawki nic nie dała nawet na wyzej 3 .nie kopci .a potym logu musiałbym wymienic 2 wtrysk a nie 3 co myslicie o tym.
-
Szarpie
przypomniałem sobie ze rok temu czysciłem zawór elektromagnetyczny w pompie wtryskowej by zanieczyszczony opiłkami ajezeli chodzi o wtrysk to narazie niema szans musze popytac znajomych.
-
Szarpie
a który to jest?
-
Szarpie
w trasie jest wszystko ok tylko na zimnym szarpie przy ruszaniu .po zmienionej dawce rano tez szarpal a po przejechaniu paru kilometrów jest ok . co myslicie o czyszczeniu nastawnika pompy wtryskowej .jeszcze jedno pytanie o czujnik temperatury powietrza w kolektorze ,czy ma on jakies znaczenie ony.przy ruszaniu .moze zabrudz
-
Szarpie
tak wyglada po zmianie dawki http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76101.html jutro zobacze rano czy dalej szarpie.
-
Szarpie
ja mam silnik ahu ,dawka jest na pewno mała ,a jak napiecie nie jest za niskie ? 1.300 V
-
Szarpie
jak to zrobic ? mam vag com 311.full ,a tu jest to co napisałem wczesiniej http://vaglog.rtnet.pl/spugeja_76093.html
-
Szarpie
rano po ruszeniu bardzo szarpie po przejechaniu 5 km .po ponownym ruszaniu jest wszystko ok juz nie szarpie .silnik rozgrzany 90 stopni c dawka paliwa wtryskiwanego 2,4 mg/R ,obroty 861,napiecie 1,300 V .SILNIK AHU .
-
[ALL B5] Po wymianie amortyzatorów
ja wymieniłemdwa komplety monroa i dopiero kyb były ok
-
[B5 AHU] Amortyzatory kyb 343271
jak zmontowac sprezyne z amortyzatorem kyb 343271 .kupiłem amortyzatory kyb 343271 tył a4 avant ,ale sa bez kielichow na których opieraja sie sprezyny .czy to trzeba dokupic ale gdzie ,czy zdemontowac ,ale stare amortyzatory to monroe. prosze o podpowiec