Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Ja nie zamierzam przestawać hehe.nie no zartuje. Wiem
  2. Będziemy i u Ciebie, ale wczesniej ja bo w czerwcu 2014
  3. Kamil zrób tak żeby byli wszyscy
  4. Ja jadę jakby co takze piszcie o której ustawka
  5. Spoko Natalia to nie do Ciebie
  6. He he w końcu się pokazała landrynka nasza ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- W niedziele o 16 pod media zapraszamy Kamil co z twoją czikitą , idzie ją wyklepać ? masz A3 club to sie tam udzielaj...
  7. Skąd ta decyzja?? W razie czego podjedz do ns to sie zabierzesz ze mną
  8. Mnie możesz zapisać oczywiście
  9. Paweł ze srebrnej A6 ma w idealnym stanie i biorę od niego
  10. No widzisz, szkoda ale zestaw nie był jeszcze drogi takze spoko w tygodniu wymienię magiel i wtrysk i skoczy sie wiele problemów które nie dawały mi spać :/
  11. Ja mało jeżdżę takze sie nie spinam poza tym jeszcze ogarnę magiel i wtryski i będzie cacy heh
  12. Tarcze Samko włoskie a klocki Master Sport Niemieckie komplet 275 cena promocyjna
  13. Nowe tarcze wchodzą na pokład
  14. Jak fajny pojazd to fajnie wychodzi ale ty wiedz że połowa poszła w kosz bo brud był niemiłosierny A co do filmu statyw i poprzedni aparat mini kodak były lepszym rozwiązaniem niż to wczorajsze fujifilm a raczej FUJ-FILM Następnym razem umyje auto
  15. No spoko to wyszło Kamil nawet fajnie wyszedł mój wyjazd heh
  16. Co to za nowe audi było, musieliśmy się rozminąć... a obcziłbym chętnie na żywo
  17. Tez jechałem ta droga i musiałem objezdzac :/ przykra sprawa...
  18. Kamil chyba nie zrozumiałeś pytania, ale spokojnie zobaczysz o co mi chodzi na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.