Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Chce czarne środki a jak mam je rozklejać i sie bawić to wole nowe gotowe kupić
  2. Nowe lamy już zamówione będzie jeszcze lepiej:p Pany silniczki do regulacji lamp podejdą z przedlift do polift czy nie bardzo??
  3. No tak ale nie jest goły;D Siara poznajesz??
  4. http://olx.pl/oferta/volkswagen-polo-1-4-tdi-cricket-navi-fullclimatronic-tempomat-nowy-sac-CID5-ID74hFh.html To wolał bym tego rok starszy a na wypasie jak na takie autko oczywiście
  5. Ale ja mówie o 1.4 benzynie w golfie
  6. To nie chodzi o koszta utrzymania bo to dla teściowej tylko takie 1.4 u nich by sie pod tą góre nie sprawdziło szkoda auta mordować
  7. 1. Audi A3 2. Seat Ibiza 3. VW Polo Takie 3 moje typy ale jak by sie trafiło coś ciekawego to by co innego mogło być Eee 1.4 odpada w gre wchodzi tylko diesel
  8. Mini fajny ale obowiązkowo diesel i zdało by sie 4 drzwi a no i lubie niemieckie wozy innym nie ufam
  9. Szukam auta do 13 - 14 tys małe dla kobiety ;D
  10. Ja mam malowany dach na biało:p
  11. Chodzi ci o tył??
  12. dzięki Siara:) RS zamontowany a na dope przyjdzie czas:p
  13. Jutro lece na zlot do zakliczyna więc podeśle tu lepsze zdjęcia;) Obiecane foty;D tułeczek;D Grill z RS4 już kupiony i zamontowany;D jest dobrze
  14. Szaman jak co ja bym mógł ci to odebrać bo na krk Loko lecisz którędy?? Przez łososine??
  15. Jak jutro w miare wcześnie skończe to bede dzwonił
  16. Ja do roboty ide alee do 13 a potem jestem wolny:)
  17. Jak coś to będe dzwonił a nie wybierasz sie gdzieś do NS??
  18. Siara to dilujemy coś z tym RSem??;D
  19. Pany da sie jakoś wyciągnąć alternator tak zeby nie rozdupcać całego przodu??
  20. http://m.ebay.co.uk/itm/281495631190?_mwBanner=1 co sie nie da jak sie da;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.