Treść opublikowana przez laguna
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
O Jakiej "naprawie" Wy rozmawiacie? Że szumi? To można życzyć powodzenia. Sorry, ale do tej pory Julek nie stwierdził jeszcze czy owe "szumy" generuje jego auto czy nie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
co za bzdura , pięknie zrobiono Ciebie w jajo. Filtr p.cz. , który miałeś wymieniany nie ma nic wspólnego z anteną. zaufany?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
chodzi o sprawdzenie, czy nie masz zakłóceń z własnego auta
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie potrafię tego zrozumieć, no chyba łatwo sprawdzić czy i skąd masz zakłócenia? Mówiono Ci jak masz to zrobić. To na "którą godzinę" ustawisz pokrętła nie ma żadnego znaczenia, bo każde radio może być inaczej ustawione w środku.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Albo mikrofon (przewód od RX), albo końcówka M.CZ. Podłącz inny mikrofon ze standardem President, sprawdź we wtyczce przewód pod pinem nr 2, ale akurat tam może być dobrze, bo często pękają na wyjściu z wtyku.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ale w czymś czujesz brak tej uszczelki? To pewnie wystarczy zalać silikonem
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nie chodzi o OT, ale za coś takiego pierwsza kontrola zabiera dowód. Poza tym temat również nie dotyczy "pasków LED"
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Krzychu, odezwij się - jak po zmianie z Helli na te tańsze, czy nadal nie parują i świecą OK?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
bez szans - tam masz odbłyśnik już do dziennych, poza tym świeciłoby to ...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Chciałbym wszystkim przypomnieć czego dotyczy temat, bo już za bardzo odjeżdżamy. Na forum jest sporo o DLR, a ten temat założyłem, żeby wykumać coś co najlepsze w miejsce halogenów
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak chcesz ja Ci zrobię taką cenę wraz z wysyłką, choć to już naprawdę mało Warunek, że lubisz panele dotykowe
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Wiesz co, przyjąłem Twoje podejście i się nie przejmuję, poczekam do wiosny, zobaczę jak wtedy będzie i wykonam Twój projekt
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
daniels daj sobie pwiedzieć, że rezystory grzeją się bardzo podobnie, im większą moc dobierzesz tym mniej
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
to już chyba domyślasz się dlaczego się nie grzeją? 21W z tyłu nie świeci żadna cały czas (poza przeciwmgielnym), kierunek ew.ale to pulsacyjnie i przez chwilę, stop to już w ogóle krótko
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
tak ojj Panie, każdy rezystor się grzeje, a to co pokazałeś na zdjęciu nie nadaje się do oszukania miejsca 55W żarówki halogenowej
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Dziękowałem za dalszą polemikę, ale trudno ostatni raz wyjaśnię. 520 porównałeś do jednej z największych tragedii na rynku jakim jest Farun Terry Plus. Porównaj poziomy i czystość modulacji - a wtedy miło będzie posłuchać. Napisz coś o skuteczności ANL i porówna je. Porównaj szumy własne - skoro oceniasz jako użytkownik. Wspomnienie o możliwości podniesienia mocy o 2W - to kompletna porażka - bo nie da zupełnie nic poza przegrzewaniem się tranzystora, a wspomniany przez Ciebie wzrost sygnału o 1S możliwy jest przy co-najmniej 5-6 krotnym wzroście mocy. Pytając czy wiesz jaki w nim siedzi tranzystor nie chodziło mi o wymienianie symboli, ale wiedzę ile on może z siebie "dać". Nikt nie ma zamiaru tutaj Ciebie negować, co napisałem już wcześniej, ale Twoje wystąpienie miało charakter przemowy, a nie wrażeń z użytkowania - dlatego powstał śmiech. Bo jest zasadnicza różnica - przemowę przed jej wyłożeniem z reguły przygotuje bądź sprawdzi w pełni kompetentna w temacie osoba. Ja nie mam zamiaru się dalej przepychać i wybacz - na Twoje posty nie będę odpowiadał.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
za duża rezystancja, potrzebna ok 10 Ohm, pamiętaj, żeby przykręcić je do metalu z dala od przewodów - mocno się grzeją (ok 70 stopni)
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Po pierwsze to rezystory jak opisują do lampek rejestracji, a one mają oryginalnie 5W - a halogen proszę Pana ma 55, więc większy rezystor. Druga sprawa - jak go podłączasz? Nie za bardzo rozumiem jak w takiej sytuacji mają się automatycznie włączać i wyłączać.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nikt po Tobie nie jedzie, ale wybacz argumentację masz niestety przedszkolną : "nie da się go tak dłubnąć na mocy jak U520. Około 2W mniej wychodzą" Czy Ty wiesz o czym mówisz? Na jakim tranzystorze pracuje u520? Poza tym wiesz co dałoby podniesienie mocy z 4 na 6W? Reszty nie chce mi się komentować, bo nie po to tu jestem. Nie musisz posiadać Audi, ale po co w takim razie w profilu zamieszczasz bzdury. Dzięki za dalszą polemikę.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No, cóż powiedzieć. Żenujące porównanie i wnioski, ale jak widać poklask znalazłeś i to od osoby, która zarejestrowała się 2 lata temu i po raz 3 dopiero napisała, ale specjalnie dla Ciebie Wpadłeś na to forum żeby błysnąć? Bo Twój pierwszy post sprzed paru dni brzmiał tak: "Cześć, Mam na imię Tomek. Audi na razie nie mam, ale ewentualność wejścia w posiadanie B5 właśnie rozważam..." zaraz zacznie usługi świadczyć... masakra
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Cholera , mamy nowego szamana
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
pewnie przewód w kablu mikrofonowym, bo nie podejrzewam tranzystora końcowego mocy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jeżeli przywiezione z Niemiec, to na 99,9% ma tylko 1W w AM. Poza tym daj sobie spokój...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Boże, chłopy, czytajcie trochę, naprawdę nie ma tego tutaj tak wiele
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
nie, kupić te co Krzysiek ostatnio i włożyć je do obudów oryginalnych halogenów