Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laguna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laguna

  1. No Krzysiek pokazał, więc nie wiem czego lepszego szukasz
  2. Bardzo dobrze wiem co robią i cieszę się razem z Tobą W Johnny II jedyne co można delikatnie poprawić to ASC, reszta to drogie placebo. Ale jak widać wydanie kasy wyzwala ...
  3. po Tuningu u Konektora... Boże - pozwól, że się nie wypowiem. Oczywiście, że wersja Legend II jest dużo lepsza niż III
  4. wystrzegaj się wszelkich zestawów do 200zł
  5. nie gniewajcie się, ale jak dla mnie trąci agro-tuningiem jak cholera:thumbdown:
  6. Jasne, tylko badam
  7. nie raczej nie powinno , bo wiele zakłóca, więc dobrze to sprawdź wiem, że w ori obudowie, ale jak w niej zamocowane, bo widziałeś jak zrobił Krzysiek
  8. koszulka nic nie daje, trudno
  9. to wszystko zależy jak zrobili, jeżeli wstawili tzw. "odgiętkę" jaka np. jest we wtykach zapalniczki - to dobra robota!
  10. Czyli nie przykręcałeś tak jak Krzysiek? Mi chodziło o to czy nie zakłócają CB?
  11. ja jestem estetą i ten fakt strasznie mnie wkurza, szczególnie biorąc pod uwagę ile kasy na to wydałem Czyli jesteś kolejną osobą, której Hella paruje, a Hella Polska nas osrała...
  12. poza tym 6000K to niezły agro-tuning Gregfr - ja też mam założone Hella, Krzysiek też miał - ale one niestety parują a kupę kasy wydalismy
  13. każdy ma inny gust, nie gniewajcie się, ale ja wolę w halogenach
  14. nie podlega - nie łam non-stop wciskając gdzieś radio - to nie będzie złamany i uważaj, bo jeżeli coś padnie w radiu z powodu zwarcia to tez nie będzie podlegało gwarancji warto na takie coś uważać najczęściej zimą jak kable są dużo bardziej sztywne
  15. Kamil, ale co to jest - to chyba ta ledowa taśma samoprzylepna z ledami 5050?
  16. JAKIE WSTAWIŁEŚ? nie zakłócają? nie parują? zamocowałeś tak jak Krzysiek?
  17. hmm, taka podpowiedź, patrząc wcześniej na Hellę, nie można było zamontować ich bliżej szybki? Ale i tak ładnie
  18. najważniejsze - jak to świeci i czy nie zakłóca czekamy na pierwsze recenzje - jeżeli ktoś się zdecyduje
  19. tylko to nie ma nic wspólnego z tymi "ciętymi z metra"!
  20. Marcin, nie czepiajmy się, to dużo ciekawsze i może coś wnieść niż posty znudzonych ludzi stylu, "a mi się wydaje, że to źle wygląda, albo policja będzie ..."
  21. Też myślałem o takich, ale zawsze to coś dokładane, dlatego wymyśliłem sobie zamiast halogenów. Poza tym nie słyszałem żadnych opinii jak świecą , czy nie zakłócają itd - jest niestety kilku , albo więcej producentów Jaka cena i skąd?
  22. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czyli nie mam pojęcia po co to wszystko było pisane...
  23. dawaj coś więcej, uszczelniałeś, czy nie, fotki bliżej? Co ze szkłami - coś z nimi robiłeś - polerka? Jeżeli dobrze myślę przy takim montażu można w sumie wyregulować wysokość świecenia, prawda? Daj namiary na sprzedawcę.
  24. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dajcie spokój, chłop naprawdę nie rozumie i dalej uważa, że N8 lepiej nagrywa niż polecana kamera za 299zł GreoGoriO - nie gniewaj się, ale to czy w samochodzie będziesz miał N8 czy zatrudnisz operatora ze sprzętem od S.Spielberg'a naprawdę mi wisi
  25. laguna odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jeżeli to jest Twoim zdaniem lepsza jakość... pomijam całą resztę, montaż , uruchamianie etc. a tak już na marginesie - mijanie, a wyprzedzanie to duuuuuuuża różnica! ładujcie telefony w uchwyty i cieszcie się razem z kolegą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.