Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.9Tdi 90km spalanie 9.5 :(((((


Mlodya4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam ogromny problem ze spalaniem w moim a4... Wymienilem: Oleje, plyny, filtry, turbina sprawdzona, stan dobry+..... Jest to silnik w automacie, jak ja kupilem palila mi 7.5, nagle w ciagu kilku dni zaczela sporo pobierac. nie moge zejsc ponizej 9. Nie wiem co moze byc nie tak, silnik pracuje idealnie, rano zero problemow, chodzi jak ta lala :) skrzynia rowniez pracuje dobrze! Nie wiem gdzie szukac przyczyn, co sie moze dziac... Myslalem jeszcze ze moze przeplywomierz. Pomozcie bo nie po to kupilem Diesla zeby lac do niego 2 razy w tyg :) Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zawsze tankujesz na tej samej stacji ... ?

zrob pełna diagnoze Vag'iem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony

geometria zawieszenia

filtry powietrza w pierwszej kolejności

diagnostyka, czasem coś wychodzi, np walnięty czujnik temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony sa ok, felgi nowe... Geometria w porzadku mi sie wydaje. Co do stacji to staram sie ciagle na tej samej ale roznie z tym, problem jednak trwa juz prawie 2 miesiace... Chcialem podpiac pod komputer ale oczywiscie kostka uscieta :((((( Kuzyn mechanik powiedzial mi ze ma podejzenia na wiatrak VISCO czy jakos tak bo caly czas sie kreci a podobno nie powienien???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony sa ok, felgi nowe... Geometria w porzadku mi sie wydaje. Co do stacji to staram sie ciagle na tej samej ale roznie z tym, problem jednak trwa juz prawie 2 miesiace... Chcialem podpiac pod komputer ale oczywiscie kostka uscieta :((((( Kuzyn mechanik powiedzial mi ze ma podejzenia na wiatrak VISCO czy jakos tak bo caly czas sie kreci a podobno nie powienien???!!!

no to zmien stacje i zobacz co sie bedzie dzialo ...

a jak temperatura ... trzyma 90 stopni ?

wiatrak powinien sie krecic cały czas ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie stacja... kilkakrotnie tankowalem na innej, to samo. A uzywam Shell, lotos a obecnie Total bo jestem za granicą.... RECE MI OPADAJA[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2007, 11:25 _________________________________________________a tak na marginesie ile to powinno palic w automacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...