Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z odpaleniem płyty nagranej w nero


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że przed formatem dysku D zgrałem wszystko co potrzebne mi było na DVD. Elegancko się nagrało. Następnie po formacie chcę włożyć płytę to się ładuje i ładuje, aż w końcu albo plików nie wyświetli, albo wyświeli, lecz cokolwiek dalej chciałbym zrobić na płycie - otworzyć plik np, to już zawiecha. Chciałem skopiować coś to też nie idzie, bo coś tam wyskakuje po jakimś czasie..

wcześniej było ok.

co mi poradzicie? [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:51_________________________________________________coś gdzieś wyczytałem o zamykaniu płyty, ale nie wiem o co chodzi, nigdy tego nie robiłem i było ok..

chyba, że poprostu nie musiałem tego robić a działo się samo. bo teraz nagrywałem innym nero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nagrać. jak przy formatowaniu wszystko straciłem.

jedną płytę udaje mi sie otwierać, albo muszę długo długo czekać aż coś się włączy. druga nie działa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź do kogoś kto ma nero i rzeczywiście spróbuj zamknąć płytę, czasem dzieje się tak, że jak nie masz zamkniętej płyty to część plików jest niewidoczna lub niedostępna...jeśli zostawiłeś otwartą sesję na płycie, to oznacza, że możesz do niej coś jeszcze dograć , jeśli po formacie zainstalujesz znowu nero, to wtedy sam sobie możesz zamknąć

(jeśli będzie otwarta, to zazwyczaj w nero jest opcja do zaznaczenia w ostatniej lub pierwszej zakładce, pod opcją ustawiania prędkości i opcji sprawdzania płyty po nagraniu... różne wersje różnie mają, ale generalnie szukaj opcji z płytą wielosesyjną (musi być odznaczona)

jeśli to nie to, to może się tak zdarzyć, że na słabej/taniej płycie dvd, bardzo małe pliki nagrane z duża prędkością, pogubiły dane i ich odczyt jest niemożliwy przez co się komp się zawiesza... czyli lipa...

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...