Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MKII diesel :) Sprzedany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem nad czyś takim,ale ten wzór najlepiej wygląda na Golfie/Wento mk3 :cool1:

eee gadanie!

http://images40.fotosik.pl/193/c13795a06e67f0cemed.jpg

http://images40.fotosik.pl/193/2043cb2f874c6c61med.jpg

http://lh5.ggpht.com/_Ygh7ITdhPec/Sq5-AQUdCqI/AAAAAAAACCg/V9gFEhwVtSs/s640/dscf7772.jpg

z tym, że adaptery wiadomo no i Et ci się zmniejszy

Opublikowano
  • Autor

..no..chyba,że jest szeroki zderzak :decayed:

Opublikowano

http://otomoto.pl/volkswagen-jetta-C17149327.html

troszke inny model merców... wygląda bardzo klasycznie :) i wąskie zderzaki

Opublikowano
  • Autor

Jetta bajka :good:

14,tez nieźle leżą. :)

Opublikowano

mnie te steffany nie przekonują jakos... nie podoba mi się ta felga

wiesz mozna i na dojazdowkach :decayed:

d6fac80b0a5dbc8cm.jpg

1605b8d48a90f822m.jpg

Opublikowano
  • Autor

widziałem,to auto na VW Manii.

Lodówa z pomorskich jeździ Polówką rostem,na dachu ma teraz narty, sanki i choinkę :polew:

Na nowy sezon,będzie taka felga.

Właśnie się dogadałem,jak będzie w domu,to powiem za ile :tongue4:

rafal86_Zdjecie030.jpg

rafal86df017c3033aa0ef5.jpg

Opublikowano

ale nie te kolory :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo,że nie :tongue4:

Opublikowano

szkoda, że poszedles w ta felge... nie oszukujmy się...ale szału nie zrobi ani na ulicy ani na zlocie :P

Opublikowano

Może coś tu znajdziesz

http://wolfsgruppe.com

Opublikowano
  • Autor

szkoda, że poszedles w ta felge... nie oszukujmy się...ale szału nie zrobi ani na ulicy ani na zlocie :P

na wioskę starczą :decayed: dwie opony + alu kompletne po polerce za mnie niż 5stów :cool1:

nie będę miał w tym roku gleby,bo żona jeździ Golfem do pracy,a że nie mam zamiaru go sprzedać nie śpieszy mi się.

priorytetem jest na ten rok wnętrze ma być komplet gti,problemem jest 5 drzwi..

Może coś tu znajdziesz

http://wolfsgruppe.com

fajna strona :good: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:36_________________________________________________Co to jest ??

http://moto.allegro.pl/cromodora-7x16-4x100-bbs-cult-golf-rarytas-rm-rs-i1414739250.html

Opublikowano

c**jnia to jest :sick3:

Gilon,tego nie bierz :cool1:

Opublikowano

c**jnia to jest :sick3:

Gilon,tego nie bierz :cool1:

właśnie

Opublikowano
  • Autor

Mam już inne,ale jak bym chciał zrobić gulfa na cacy to wziął bym to http://moto.allegro.pl/absolutny-rarytas-nowe-skrecane-bbs-rm-rs-rc-16-i1427270797.html

albo poszukał czegoś takiego http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/17/63/74/1417637462 :naughty:

dokładka czeka do wiosny :)

dokladka.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no GILI, niech ta wiosna się zaczyna :decayed:

ja już powróciłem do golfa :decayed:

1.6TD :cool1: nareszcie diesel :kox: zobaczymy co będzie się działo. :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

GILI żyjesz? dzieje się tam coś z golfem? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Jeździ :decayed:

Wymieniam tylną belkę na ze stabilizatorem z gti i hamulce z 3 VR6,potem dokładka pod zderzak i kilka plastików wnętrza gti, obniżyłem tył,bo wyżej stał, a pod koniec maja chcę poprawić dwie wgniotki i prysnąć drugie fele.

szukam jeszcze siedzeń podsufitki gti 5d.

dosyć poważnie objechałem passata b4 Afn-a(nie wspominając o mim dwaipółtedimultitronik) więc pewnie mam już zrobiony program,muszę tylko sprawdzić co tam siedzi więc pewnie podjadę do Roba ,może jednak nic nie jest modzone tylko na tyle lekkie jest to auto,albo taka skrzynia,bo bez problemu staruje z dwójki.

na razie nie mogę zrobić nawet logów,bo prąd z wtyczki zginął :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

co tam, jak tam?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.