Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szarpanie Pb/gaz i zmulony przy pelnym baku gazu


Gość mietek

Rekomendowane odpowiedzi

siemq mam audi a4 1.6 benzyna+gaz 1995 r kupiłem audi 4 miesiące temu koło warszawy przez 2 miesiące jeździłem bez zażutów ale po dwwóch miesiącach audi moje zaczeło szarpać

straciło dobre osiągi silnik pracuje tak jak by miał gosnąc wymieniłem czujnik temperatury teraz moje audi wyprzedzają rowerzyśći pedał gazu trzymam do spodu a on nie może uciągnąc i szarpie bardzo temperatura spada mi poniżej 75 stopni C gdy w baku brakuje mi gazu samochód zaczyna pokazywać na drodze jaki on szybki jest leczx po zatakowaniu gazu znowu jest taki wolny i szarpie >>>>><<<<<<>>>>><<<<<bardzo prosze powiedzcie mi co mam zrobić żęby był zawsze tak jak przed tankowaniem gfazu bardzo prosze już sam niewiem co mam zrobić napiszczie do mnie co ja mam zrobić czy wiele ludzi jeszcze tak ma

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-05, 19:27 ]

wypadałoby przed rozpoczęciem korzystania z forum przedstawić się w dziale Newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

skoro chodzi na benzynie tak samo słabo i nie wywala żadnych błędów to niezbyt mam pojęcie o co może chodzić a wróżyć z fusów nie chcę. Skoro po nocy czujnik wskazuje ci temp 90 stopni a po rozgrzaniu 75 i wymieniałeś go niedawno to może masz gdzieś jakieś zwarcia w elektronice lub ten co kupiłeś też jest walnięty. Pogadaj z kimś z Lublina i dowiedz się gdzie jest jakiś dobry diagnosta. Jak już wszystko naprawisz to jedź koniecznie na regulację gazu i nie przechodź na gaz bo nałapie błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...