Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uszkodzone zawieszenie po wypadku


1szatan4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o radę wczoraj miałem małom kraksę wybiło mnie z zakretu i z dużą siłą walnełem w krawężnik rozwaliłem całom przednią felgę i oponę ztyłu aby zjechać wogole zmiejsca musiałem wymienić dolny wachacz z przodu bo był wygięty w poł i mam prożbe co mogło jeszcze ulec zniszczeniu na co zwrucić uwagę bo w sobote zabieram sie za naprawę dodam ze autem zjechałem na kołach ale prowadzenie MAKABRA z tym ze silnik i skrzynia wporządku raczej dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o radę wczoraj miałem małom kraksę wybiło mnie z zakretu i z dużą siłą walnełem w krawężnik rozwaliłem całom przednią felgę i oponę ztyłu aby zjechać wogole zmiejsca musiałem wymienić dolny wahacz z przodu bo był wygięty w poł i mam prożbe co mogło jeszcze ulec zniszczeniu na co zwrucić uwagę bo w sobote zabieram sie za naprawę dodam ze autem zjechałem na kołach ale prowadzenie MAKABRA z tym ze silnik i skrzynia wporządku raczej dziekuję i pozdrawiam

Ciężko wnioskować co mogło pójść skoro wahacz aż ci wygięło. Na początek wypada pogratulować rozsądku a zaraz potem znajomości ortografii.

Osobiście nie zostawiłbym ani jednego z tych wahaczy, które tam masz. A skoro jedna strona to i druga. Nadto oczywiście czeka cię próba ustawienia geometrii i oby się udało. Jeśli nie od razu to całkiem niedługo odezwie się łożysko. To tak na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki niewiedziałem że taka jest[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________O w mordę to bardzo niedobrze a ustawienie geometri to ustawienie zbierzności tak? A i czy z jednej strony wahacze nie mogą zostac bo niedawno kupowałem cały komplet i są nowiutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki niewiedziałem że taka jest[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________O w mordę to bardzo niedobrze a ustawienie geometri to ustawienie zbierzności tak? A i czy z jednej strony wahacze nie mogą zostac bo niedawno kupowałem cały komplet i są nowiutkie

Geometria to nie tylko zbieżność ale też kilka innych parametrów. Z przodu pochylenia koła akurat się nie reguluje ( nie mam 100% pewności w B5 ale nie spodziewam się). Jeśli masz faktycznie nowe wahacze to faktycznie można zostawić ale ta strona, którą walnąłeś to wątpię żeby nie było ruszone nic poza dolnym. Można popatrzeć na drążki kierownicze, itd. Generalnie lepiej żeby nie poszło po półosiach dalej. Ale samo łożysko bardzo prawdopodobnie, że z czasem się posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na geometrię niech Ci sprawdzą czy oprócz wahacza nie skosiło zwrotnicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem dwa wachacze z dołu i dalej ściąga ale ustawie zbieżność i zobaczymy co będzie mechanik mówił ze nie trzeba geometrii ustawiać coś mi obciera jeszcze bo słychać jak sie jedzie ale podejrzewam że to coś z tarczami hamulcowymi pojawiło mi się tez na komputerze napis SERWIS INSERT niewiem co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...