Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda po stronie pasażera


Tom33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze zlokalizowaniem skąd przedostaje się woda. Jedyne co udało mi się zobaczyć to ze woda spływa po ściance bocznej za półką pasażera (po prawej stronie, ok. 20 cm od prawego dolnego narożnika przedniej szyby).

Czy to może być problem z przednią szybą ? Czy da się to uszczelnić np. siliconem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, jest ok. Dziś byłem na myjni (zlałem auto wodą) i niestety pojawiła się woda w prawym dolnym rogu po stronie pasażera (w rogu tuż za plastikową osłoną). Próbowałem to doszczelnić przednią szybę silikonem od zewnątrz i niestety nie udało się :(.

Czy może ktoś tak ma/miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój post z a3-club.net ( wcześniej miałem a3)ale problem podobny! wymaga własnej pracy

po bojach i trudach (patrz kilka postów wcześniej) zrobiłem ! auto ciekło jakby było ostrzelane )

może komuś się przyda ....tu są fotki ze strzałkami http://img514.imageshack.us/gal.php?g=47595529.jpg

pierwsze dwa to autko po rozebraniu i zaznaczone miejsca gdzie ciekło trzecie foto to ściana grodziowa za sprzęgłem wysoko przy śrubach czwarte i piąte foto to prawa strona ciekło z uszczelki (5) i otworów na zatrzaski listwy! i kapało na szczyt kokpitu (4) potem na ziemię foto sześć i siedem to tył po stronie pasażera woda wciekała na łączeniu blach pod uszczelką (6) i kapała między tapicerką a ścianą auta na podłogę (7) i spływała pod fotel-nogi pasażera z tyłu. silikon 3 tubki!!!!!!

na ósmej fotce problem którego nie rozwiązałem -filtr powietrza pyłkowy pod podszybiem stoi w nim regularnie woda ..był zdjęty i na nowo wklejony uszczelniony jak i podszybie. a fotka dziewiąta to szyba która tu jeszcze w jednym miejscu a po zakończeniu prac na całej długości i po stronie kierowcy ...popękała po prostu była źle wklejona . jedno (prawidłowe delikatne) zdjęcie podszybia ,różnica temperatur na dworze gorąco ja polewałem auto z węża i źle wklejona szyba dała o sobie znać rozbiórka była banalna szukanie trudne zaklejanie kilkukrotnie wkurzające poskładanie nie wiem koszt kilka tubek silikonu kleju do plastików za kilka pln i .......................szyba 500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...