Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Woda po stronie pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem ze zlokalizowaniem skąd przedostaje się woda. Jedyne co udało mi się zobaczyć to ze woda spływa po ściance bocznej za półką pasażera (po prawej stronie, ok. 20 cm od prawego dolnego narożnika przedniej szyby).

Czy to może być problem z przednią szybą ? Czy da się to uszczelnić np. siliconem ?

Opublikowano

zobacz czy odpływy w podszybiu nie zatkane

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem, jest ok. Dziś byłem na myjni (zlałem auto wodą) i niestety pojawiła się woda w prawym dolnym rogu po stronie pasażera (w rogu tuż za plastikową osłoną). Próbowałem to doszczelnić przednią szybę silikonem od zewnątrz i niestety nie udało się :(.

Czy może ktoś tak ma/miał ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolega miał ciekło przez filtr kabinowy i przez to ze miał lekko wygięty plastyk podszybia, z auta wypompowaliśmy ok 30 litrów wody...

Opublikowano

to mój post z a3-club.net ( wcześniej miałem a3)ale problem podobny! wymaga własnej pracy

po bojach i trudach (patrz kilka postów wcześniej) zrobiłem ! auto ciekło jakby było ostrzelane )

może komuś się przyda ....tu są fotki ze strzałkami http://img514.imageshack.us/gal.php?g=47595529.jpg

pierwsze dwa to autko po rozebraniu i zaznaczone miejsca gdzie ciekło trzecie foto to ściana grodziowa za sprzęgłem wysoko przy śrubach czwarte i piąte foto to prawa strona ciekło z uszczelki (5) i otworów na zatrzaski listwy! i kapało na szczyt kokpitu (4) potem na ziemię foto sześć i siedem to tył po stronie pasażera woda wciekała na łączeniu blach pod uszczelką (6) i kapała między tapicerką a ścianą auta na podłogę (7) i spływała pod fotel-nogi pasażera z tyłu. silikon 3 tubki!!!!!!

na ósmej fotce problem którego nie rozwiązałem -filtr powietrza pyłkowy pod podszybiem stoi w nim regularnie woda ..był zdjęty i na nowo wklejony uszczelniony jak i podszybie. a fotka dziewiąta to szyba która tu jeszcze w jednym miejscu a po zakończeniu prac na całej długości i po stronie kierowcy ...popękała po prostu była źle wklejona . jedno (prawidłowe delikatne) zdjęcie podszybia ,różnica temperatur na dworze gorąco ja polewałem auto z węża i źle wklejona szyba dała o sobie znać rozbiórka była banalna szukanie trudne zaklejanie kilkukrotnie wkurzające poskładanie nie wiem koszt kilka tubek silikonu kleju do plastików za kilka pln i .......................szyba 500pln

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.