Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaz Maglownicy


pasiasty23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanko czy ma ktos z was jakies doswiadczenie z demotazem przekładni?? Jestem zmuszony ja wyciagnoc i posalc do regeneracji , czy jako zwykly zjadacz chleba jestem wstanie sobie sam z tym poradzic ? Czy to juz praca dla prawdziwych fachowców???? Bardzo prosze o jakies wskazówki... pozdr for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade ale dobrze byloby miec jeszcze dwie rece do pomocy no i oczywiscie kanal.

stawiasz auto na klockach, odkrecasz kola przednie i koncowki drazkow.

potem rozbierasz wnetrze, a dokladnie dolna czesc deski pod kierownica tak aby dostac sie do kolumny i tam odkrecasz jedna srube bodajrze. jak odkrecisz ta srube to zablokuj sobie kierownice :!: musisz uwazac aby kierownica ci sie nie obracala bo mozesz urwac tasme z poduszki.

nastepnie wchodzisz do kanalu i po zdjeciu oslony silnika bierzesz sie za odkrecanie przewodow ktore sa wkrecone do magla.

nastepnie od gory silnika wyciagasz akumulator bo tam znajduja sie sruby ktore podtrzymuja magiel i jak juz je odkrecisz to wyciagasz w prawo lub lewo. acha jeszcze zanim wyciagniesz magiel musisz odkrecic z jednej ze stron czesc plastikowego nadkola tak aby móc wyciagnac magiel.

pewnie o czyms jeszcze zapomnialem ale jak mi sie cos przypomni to dopisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sliczne za odpowiedz :) jeszcze jedna para rąk sie znajdzie , gorzej za kanalem nikt mi nie udostepni na tydzien zanim przekladnia wroci zregenerowana :) ale to juz inna baja bedzie trzeba kombinowac cos :) Jeszcze raz dzienx z opisu nie wyglada to tak zle :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co ja sie tak meczylem z pisaniem :wallbash:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...