Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] komputer pokładowy chyba oszalał???


pablo72

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!

wczoraj wymieniłem żarówezckę podświetlenia prędkościmierza i niby wszystko OK!

Ale zauważyłem że zwariowały wskazania zużycia paliwa,a mianowicie jeżeli mam ustawione wskazania bieżące zużycia paliwa to wskazuje dziwnie dużo 25,30 - 51,5l w zależności od tego jak mu deptam(wcześniej tak nie było jedynie przy dużym obciążeniu)

ale jeszcze dziwniej zachowuje się na wskazaniach średniego spalania-na biegu jalowym spalanie caly czas wzrasta wydaje mi się że tak cosekundę jest przyrost wartości na wskażniku o 0,1l np;20,1-20,2 20,3 i tak systematycznie wzrasta.Wcześniej maksymalne wskazanie jakie miałem na średnim to 6,7l po mieście,a teraz kapa !!!!co to może być ???proszę o rady!!!! :a4fan:

Muszę jeszcze nadmienić że przed tą wymianą nie moglem połączyć się vagiem z blokiem 17-Instruments,ale dzisiaj sprubowałem jeszcze raz i ok nawiązalem połączenie z tym sterownikiem.Vag nie znalazł żadnych błędów w tym sterowniku Więc co jest grane z tymi wskazaniami?????pomocy!!!![br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 21:41 _________________________________________________to byl chyba fałszywy alarm-wraz z przyrostem kilometrow wszystko powraca do normy!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...