Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Ori dojazdówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę tak więc chciałem zapytać was jaką dojazdówkę kupić do swojego auta ?? letnie koła mam w rozmiarze 225/40/r18 zimówki 205 lub 195(nie pamiętam) 65/r15. Drugie pytanie to czy od golfa 5 podpasi ,oczywiście chodzi o otwór centrujący i ET. A tak w ogóle to jakie były oryginalnie morowane w A4 B6 czy to 17 ,16 a może 15

Pozdro

Opublikowano

Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę

Jak nie jak tak - d*pa z Ciebie a nie poszukiwacz :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka

Opublikowano
  • Autor

Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę

Jak nie jak tak - pupa z Ciebie a nie poszukiwacz :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka

nie to znalazłem ale nie ma mowy o ET a to mnie bardzo interesuje

Opublikowano

ET oryginalnej dojazdowki to 35

Opublikowano

Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę

Jak nie jak tak - pupa z Ciebie a nie poszukiwacz :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka

nie to znalazłem ale nie ma mowy o ET a to mnie bardzo interesuje

a nie pomyslales ze mozna sie podlaczyc do tego tematu i zapytac tam o ET :cool1:

a co do twojego pytania, pytasz o kola z Golfa V alu czy stal :?: bo to roznica....

Opublikowano
  • Autor

Sie manko wiem że było duzo juz tego na forum ale konkretu nie znajdę

Jak nie jak tak - pupa z Ciebie a nie poszukiwacz :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka

nie to znalazłem ale nie ma mowy o ET a to mnie bardzo interesuje

a nie pomyslales ze mozna sie podlaczyc do tego tematu i zapytac tam o ET :cool1:

a co do twojego pytania, pytasz o kola z Golfa V alu czy stal :?: bo to roznica....

Nie gośc ma do sprzedania dojazdówkę od golfa 5 z steropkiem i pisze że do Audi też będzie dobre i sie zastanawiam czy ET jest w golfie tako samo, a plus ten styropek który dodaje do dojazówki i kusi mnie ta oferta

Opublikowano
Nie gośc ma do sprzedania dojazdówkę od golfa 5 z steropkiem i pisze że do Audi też będzie dobre i sie zastanawiam czy ET jest w golfie tako samo, a plus ten styropek który dodaje do dojazówki i kusi mnie ta oferta

no ale ta dojazdowka jest stalowa czy alu :?: 15" czy 16" :?:

Opublikowano
  • Autor

to jest stalówka 5X112 T125/80 R17

Opublikowano

to jest stalówka 5X112 T125/80 R17

to jest wlasnie dojazdowka dokladana fabrycznie do A4 - mozesz sobie nawet ja po nr czesci sprawdzic i porownac

Opublikowano
  • Autor

OKI dzięki za pomoc jeszcze tylko jedno pytanie jak zmienić wysokość tej śruby która dokręca ten plastik bo ma ona możliwość regulacji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.