Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z układem doładowania


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem jechałem dzisiaj normalnie przyspieszając i nagle usłyszałem duże "bum" , staje na stacji i patrze a z rury plastikowej idącej od egr-a wypadła rura gumowa z metalowym zakonczeniem , myslalem ze nic takiego załozylem wyjezdzam ze stacji i znów to samo.. a na metalowym zakonczeniu te dwie wypustki które trzymają drucik spinający plastikową rurkę z tą gumową "zjechały się" jak by ktoś przejechal palcem po masle.. wnioskuje z tego ze było takie cisnienie ze wywaliło jeden wąz z drugiego i moje pytanie tutaj - co to moze byc ?

ostatnio zauważyłem ze cieknie mi olej z turbiny ..ale nie zdązyłem za to sie zabrac..

nie wiem czy moze to byc z tym zwiazane ale autem dosc mocno trzesie np przy gaszeniu silnika jest takie odczuwalne szarpniecie i od jakiegoś czasu ciagle swieci mi sie przycisk econ na klimatroniku xD

jutro zamierzam zrzucic zderzak i cos pokombinowac ale moze ktoś mnie nakieruje w jakim kierunku konkretniej isc :)

dodam jeszcze ze po dodaniu mocniej gazu za autem pojawiła się dość duza biała chmura a pózniej miałem wrazenie ze widzialem też czarną chmure..

wrzucam zdjecia zeby pokazac o który element chodzi , strzałką zaznaczone sa te dwie wypustki zjechane.

h3Gb9.jpg

h4gBi.jpg

h4vz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...