Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak podłączyć termometr?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopaki mam taką prośbę może ktoś wie jak podłączyć wiązkę od wyświetlacza termometru . Moja wersja (rok 1997 B5) nie miała więc kupiłem wyświetlacz wraz z kostką którą nie wiem gdzie dokładnie mam podpiąć - jaki kolor ma być podpięty do którego (może jakiś mały schemacik). Zaznaczam że moja wersja jest wyposażona w klimatronic więc czujnik mam zamontowany .Z góry wielkie dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

1 - czujnik prędkości

2 - czujnik temperatury - 2 przewód od czujnika połączyć z masą

3 - masa

4 - +12V po ściemniaczu

5 - +12V po zapłonie

Pin 1, przewód szary

Pin 2, przewód żółty

Pin3, przewód zielony

Pin 4, przewód brązowy

Pin 5, przewód biały

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie ,a te przewody to gdzie znajdę łącze je z przewodami od klimy?[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 15:05_________________________________________________dzięki wielkie ,a te przewody to gdzie znajdę łącze je z przewodami od klimy?

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie mam jeszcze jedno pytanie który pin odpowiada za czujnik prędkości bo znalazłem już na tym forum takie informacje i jak narazie to wiem jak podłączyć 4 przewody z pinów 1 , 3 ,4 i5 nie wiem jeszcze za co odpowiada pin 6 i7 czy któryś z nich odpowiada za czujnik prędkości?

PS to są materiały jakie dotychczas znalazłem:

1pin - zasilanie +12 łączymy z pinem 4 wtyczki zasilania radia (ja posiadam radio beta) jest to plus pojawiający się po załączeniu stacyjki

3pin - czujnik temperatury - wtyczka B pin 1 klimatronika (przy braku klimatronika trzeba zamontować czujnik)

4pin - podświetlanie naughty - łączmy z pinem 6 wtyczki zasilania radia

5pin - masa łączymy z pinem 8 zasilania radia

Opublikowano

tu masz oryginalny plik z instrukcją http://www.auditeam-sauerland.de/FAQ/FAQ_Aussentemperaturanzeige.pdf

ja nie podłączałem pinu pod czujnik prędkości bo po co ?

W tym linku powyżej podałem ci link gdzie zrobiłem foto mojego montażu wraz z rozpiską

Ps. W oryginalnej instrukcji dla licznika 8 pinowego nie ma pinu 5 i 10 bo potraktowali dla ułatwienia rozpiskę jak dla wskaźnika 10pin np.

masa pin 5 to pin 6 wg oryginału itd.

Żeby wszystko działało jak należy wystarczą 4 kable

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.