Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jak się włamać do własnego auta ? :/


Nexen90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie! :hi:

Mam głupi problem i to taki z którym aż wstyd na forum, no ale kto pyta - nie błądzi ponoć ;) Otóż robię sobie wreszcie nagłośnienie - dziś zakładałem nowe głośniczki na tylną półkę i miałem zamiar sprawdzić przyczynę dlaczego nie gra mi głośnik umiejscowiony w drzwiach pasażera. W tym celu odsunąłem nieco panel boczny (znaczy najpierw podniosłem go do góry, żeby trochę wyszedł) i gdy już odsłonił mi się głośniczek, okazało się, ze po prostu jeden z kabelków jest urwany no i czeka mnie lutejszyn :) Po sprawdzeniu problemu zamknąłem drzwi i co się okazało? Chwyciwszy za klamkę nie mogłem ich otworzyć! Normalnie zapadł się ten bolec odpowiadający za zablokowanie drzwi a klamki reagują tak jak przy zamkniętym aucie. Szyba normalnie idzie w dół tylko teraz nie wiem co zrobić... drzwi w ogóle nie mogę otworzyć ani od wewnątrz ani od zewnątrz... Poradźcie coś... pozdrawiam!

[edit]

Już z problemem się uporałem, nie było to jak sie okazało nic wielkiego. Przy okazji wreszcie wyleczyłem się z elektrycznego koszmaru :P pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...