Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jakie mam reflektory: EU czy UK?


Deacon

Rekomendowane odpowiedzi

witam

poszukalem troche w archiwum ale dalej nie wiem co mam sadzic.

odebralem auto do blacharza, robilem caly przod i kupilem uzywane ori lampy - mialy byc EU ale...

homologacja wybita na kloszu to E9 czyli Hiszpania. strzalki: na lampie prawej: <-<-->->, na lewej ->->

nr na naklejce 8D0 942 003 AK - etka pokazuje, ze te lampy wycofano i zamieniono 8D0 941 029 AK. wg etki sa to lampy do ruchu prawostronnego.

czyli wszystko wskazuje, ze sa EU ale nie potrafie ich ustawic. w srodku lampy mam taki dynks do przestawiania gora/dol (swoja droga, zeby go z gory na dol dac to o malo pol garazu nie roznioslem z nerow). zaleznie od tego jak dam dynks to lampy sieca albo --\ albo ---. probuje regolowac subami ale sruba do regulacji pionowej nic nie daje - krece i krece i nic sie nie zmienia. regulacja pozioma dziala. mam tak na obu lampach.

robie cos nie tak czy ktos grzebal przy lampach? czy to jednak jest UK? ja te dynksy maja byc ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy przecież lampy poliftowe mają regulację na stronę EU i UK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam te dynksy ustawic, zeby bylo na EU? i dlaczego nie moge ich usatwic, zeby swiecily tak __/ __/? dodam, ze lampy to Valeo.[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 15:52_________________________________________________dzisiaj bylem ustawic lampki. dynksy w lampie powinny byc przestawnine w pozycje "dol".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...