Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Słyszalne drgania rolki paska


Melankolic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj po odpaleniu samochodu usłyszałem dziwny dzwięk dochodzący z "silnika". Po otwarciu wyraźnie słyszalny był "stukot" i widzialne drgania rolki paska. Rozrząd był wymieniany 4-5 miesięcy temu. Wcześniej nie występowało takie zjawisko. Auto ma przejechane 124.000 km. Co to może być :mysli: bądź jeżeli nic to dlaczego teraz jest słyszalny stukot po odpaleniu silnika (wspomnę, że po 2-3 minutach zjawisko ustępuje) a wczesniej nie było. Załączam materiał filmowy gdzie można dostrzec i usłyszeć owy problem.

Dzięki z góry za pomoc [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:05_________________________________________________Kurka pomyliłem dział :thumbdown: Można prosić o przeniesienie do "kopciuchów".

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem nowy pasek bo był jeszcze ORI z datą 2004 r. :wink4:

Zakup zrobiłem u TOM77 - polecam :good: , zawsze mam towar na drugi dzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zalozyłem pasek nowy z aso po 300km słucham co sie pod maska dzieje, myslałem ze silnik sie wys....... a tu !? masz napinacz wali jak maszyna do szycia, rozwulkanizował sie pasek juz niebył wielorowkowy tylko moze 2 rowkowy sie zrobił, w aso usłyszałem "psikro nam" nie zakładane u nas . no t o h.. w am w d.... usłyszeli donośnym głosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytania o jazde z ta usterka to nie polecam.ja dwa razy wymienialem napinacz,paski i co chwile gielo napinacz a raz tak narozrabialo ze przestawilo mi rozrzad na szczescie o jeden zabek tylko.wiec zmien to sprzegielko szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytania o jazde z ta usterka to nie polecam.ja dwa razy wymienialem napinacz,paski i co chwile gielo napinacz a raz tak narozrabialo ze przestawilo mi rozrzad na szczescie o jeden zabek tylko.wiec zmien to sprzegielko szybko

co ma rozrząd do sprzęgiełka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...