Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Mod by Aligator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Powstrzymywałem się, ale nie wytrzymałem i wylądowałem w DynoSoft Katowice.

Tak to wygląda - Seria B6 AVF 131 PS 2002 rok

avfsh.jpg

Silnik ma przejechane ponad 200 tyś, w lipcu nowy kompletny rozrząd.

Program miał by lajtowy, jaki jest sami oceńcie.....

Według Wojtka wtryski są w dobrym stanie, natomiast turbo (seria) już powoli ma dość i stąd ograniczenie mocy.

Przy pierwszym rolowaniu wyszło mu ponad 170 kucy ale zszedł niżej ze względu na stan turbo.

Autko nie kopci (przynajmniej nie zauważyłem) a różnica pomimo małego przeskoku KM jest bardzo odczuwalna.

Dowiedziałem się przy okazji, że napinasz paska rozrządu chyba nie jest oryginał :/

Trochę się wkurw.. bo wymiana była robiona w znanym warsztacie w Tarnowskich Górach na oryginałach (1000zł)

Teraz szukam BRD (nic na siłę) ale się rozglądam, bo nie wiadomo kiedy seria klęknie.

Oczywiście razem z BRD będzie trzeba FMIC-a wykombinować i korektę zrobić.

Ogólnie jeśli chodzi o DynoSoft KCE (Wojtek) to pełny profesjonalizm POLECAM!!!!

Opublikowano

Góra stosunkowo słaba (moment) kosztem mocnego dólu... Chciałeś tak?

EDIT

No tak to moze byc przez ten napinacz.. To chyba nie pierwszy raz? Na forum jest juz chyba wykres AVF gdzie góra od ~3000obr ma załamanie? To jakas bolączka PD czy jak?

Opublikowano
  • Autor

Tak samo powiedział mi Wojtek, że to wina napinacza paska.

Ogólnie to mnie zabolało, że mogę mieć jakiś nie oryginalny napinacz.

Nie jestem mechanikiem, ale czy jest możliwość, że napinasz jest oryginał ale coś z nim nie tak??

Na razie się bujam z bananem od ucha do ucha :P

Opublikowano

Tak samo powiedział mi Wojtek, że to wina napinacza paska.

Ogólnie to mnie zabolało, że mogę mieć jakiś nie oryginalny napinacz.

Nie jestem mechanikiem, ale czy jest możliwość, że napinasz jest oryginał ale coś z nim nie tak??

Na razie się bujam z bananem od ucha do ucha :P

Mnie sie wydaje ze to moze byc rownie dobrze ori...

Moze pasek nie jest napiety jak trzeba :decayed: Just joking :wink4:

A tak to jak dla mnie troche kucy mało.. Nie mogl podlac jeszcze troche? Nie chciales malego dymku z tylu :>?

Opublikowano
a różnica pomimo małego przeskoku KM jest bardzo odczuwalna

raczej przyrost płaskiego momentu w postcji 60 Nm, chociaz szkoda ze nie ciagnie sie do 3 tys na porównywalym poziomie

Opublikowano
  • Autor

Narazie wystarczy, przesiadłem się z A4 B5 1.6 na B6 AVF i dla mnie to przepaśc :P

Dla mnie jest OK:]

poza t..

Służbowo jeżdżę VW T5 1.9 TDI ma ponad 300 tyś najechane, był katowany przez poprzednią firmę i jak narazie mam dośc dymków z tyłu autka hehe :P

Opublikowano

very very nice :kox:

Opublikowano
Narazie wystarczy, przesiadłem się z A4 B5 1.6 na B6 AVF i dla mnie to przepaśc tongue

pomysl co ja miałem przesiadajac sie z SDI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miałem okazje jechać Golf IV SDI i te moje 1.6 było istnym diabłem :P

Podsumowując wszystko:

Jestem mega napalony na FMICa, BRD, Dolot z kwasu itd. ale jak tak myślę to gdzie jest granica

w doinwestowaniu silnika??

Może lepiej odkładać na B8 3.0 Avant Q :]

Wychodzi na to, że A4 - Klub jest jak nałóg, czytam posty i samemu chciało by się mieć takie mody jak inni i człowiek kombinuje co by tu zrobić żeby było więcej KM&nm i ...czarnych chmurek z tyłu :P:P:P:P

Opublikowano
Jestem mega napalony na FMICa, BRD, Dolot z kwasu itd

jak masz luzne 5 tys to sie baw :decayed:

Opublikowano
Jestem mega napalony na FMICa, BRD, Dolot z kwasu itd

jak masz luzne 5 tys to sie baw :decayed:

Dokladnie... Ja nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze bede jezdzil serią w jakims aucie.

I ta kwestia z nałogiem to prawda :kox: bo dopoki ktos Cie nie wku*wi i nie skilluje na drodze, np. jakies stare B5 :> to 'mozna' jezdzic na samym chipsie :wink4:

Opublikowano

Kolego byłeś na sofcie przede mną w piątek :?: Ładny wynik i fajny moment :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak kolego :] Widziałem tam Twoją B5 :] Ja pierwszy raz u Aliego :]

Opublikowano

Tak kolego :] Widziałem tam Twoją B5 :] Ja pierwszy raz u Aliego :]

Skojarzyłem po cyferkach na wykresie :wink4: Zapraszamy na spota we wtorek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.new#new :hi: Ja za niedługo będę stałym bywalcem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tak nie bardzo mi pasuje pora spotów bo zazwyczaj jestem w drodze powrotnej z delegacji ale muszę kiedyś się wyrobić i podjechać :]

Widzę, że Ty ładnie poszedłeś od serii w góre :]

Opublikowano

Niestety forum wciąga :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.