Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Wkład lusterka asferycznego


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1. Proszę o nr lusterka/wkładu asferycznego - podgrzewanego - strona prawa - EUROPA. :kox:

2. Oraz nr drugiej części elementu mocującego ORI przedniej lewej wycieraczki gumowej. To mocowanie składa się z dwóch części. Nr części którą posiadam... 3D0 864 523A Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałem. :wink4::mysli:

Z góry dzięki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Myślę, że to powinno mi pomóc. :good:

Mógłbyś jeszcze podać nr wkłądu lusterka prawego asferycznego podgrzewanego?

:hi:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 16:48_________________________________________________Ludziska PLS o sprawdzenie tego wkładu.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sobie które to jest (myślę że to te zaznaczone) - o ogrzewaniu nic nie pisze , także chyba wszystkie są ogrzewane :mysli:

45820458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo! Na pewno coś z tego wybiorę! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lewe grzane 8E0 857 535 E i wydaje mi się, że to które zaznaczyłeś jest odpowiednikiem lewego więc powinno być grzane. :good:

Zerknij jeszcze na ten drugi problem w pierwszym poście. Chodzi o lewą wycieraczkę przód - kierowcy. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem tego - "z dwóch części" :mysli:

Chodzi ci o ten okrągły plastik w dywaniku ? I on składa się dwóch części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jest skręcany. Na tej części którą mam 3D0 864 523A jest gwint - tworzywo sztuczne (plastyK). :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D0864523A takiego nr. ETKA 7.0 nie znalazła w ogóle , ETKA 7.2 znalazła ale nie ma rys. do tej części :confused4:

A nie będzie przypadkiem tak że te dwa elementy będą jedną częścią o nr. 3D0864523A ( jakby był do niej drugi element to ETKA by go wskazała jako "w razie potrzeby zastosuj ... " )

A po drugie , prawy dywanik masz kompletny ? Jeżeli tak to spróbuj to rozkręcić i sprawdzić czy jest na tej "szukanej" części jakiś nr. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D0864523A takiego nr. ETKA 7.0 nie znalazła w ogóle , ETKA 7.2 znalazła ale nie ma rys. do tej części :confused4:

A nie będzie przypadkiem tak że te dwa elementy będą jedną częścią o nr. 3D0864523A ( jakby był do niej drugi element to ETKA by go wskazała jako "w razie potrzeby zastosuj ... " )

A po drugie , prawy dywanik masz kompletny ? Jeżeli tak to spróbuj to rozkręcić i sprawdzić czy jest na tej "szukanej" części jakiś nr. :wink4:

No chciałem to sprawdzić ale Póki co nie mam jeszcze tych dywaników u siebe bo po tamtej zimie zostawiłemje u brata ale jutro już powinny być u mnie to wtedy sprawdzę. :cool1:

Dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...