Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekran w RNS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki mam pytanie czy miał ktoś taka dolegliwość ze swoim RNS a mianowicie ekranik w radiu sam się rozjaśnia i ściemnia również faluje, to nie jest notoryczne ale intrygujące. Najlepiej to jest widoczne na opcji NAVI na mapie może ktoś miał coś takiego i podpowie jak się z tym uporać. Nie mogłem znaleść tego tematu na forum jak się powtarzam to z góry przepraszam. Proszę o podpowiedz ewentualnie jakiś link....

Dodam iż radio zmieniałem z Symphony II więc żadnych większych kombinacji nie było jedynie kostka ISO II odpowiednie kodowanie i wszystko działa jak powinno tylko ten ekran ostatnio zauważyłem :mysli: .. z góry dziękuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest normalne wcześniej czegoś takiego nie miałem sam się rozjaśnia i następnie przyciemnia hmm ???

i tak lekko faluje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest normalne wcześniej czegoś takiego nie miałem sam się rozjaśnia i następnie przyciemnia hmm ???

i tak lekko faluje ..

mi się ostatnio tak zrobiło i ruszyłem pokrętłem od ustawiania jasności oświetlenia "góra-dół" i wróciło do normy :wink4: nie wiem czy to możliwe ale zauważyłem to jak jechałem z 10 km po strasznie dziurawej drodze... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci żeby najpierw wejść w ustawienia Ekranu na maxa rozjaśnić, ściemnić i było OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci żeby najpierw wejść w ustawienia Ekranu na maxa rozjaśnić, ściemnić i było OK ?

nie, chodzi mi o ponowne ustawienie jasności potświetlenia wszystkich lampek na desce rozdzielczej (u mnie w A3 jest pokrętło, a w A4 jest chyba "+ i -" przy liczniku jak dobrze pamiętam :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przylozyc reke do licznika i popatrzcie na monitor co bedzie sie dzialo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...