Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Drgania przedniej osi. Co to jest ?


oBrO

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio zauwazylem, ze cos niepokojacego dzieje sie z moim zawieszeniem. Nie wiem, moze jestem przewrazliwiony juz na punkcie roznych stukow itd ale wydaje mi sie, jakby przednia os drgala na nierownosciach i nie chodzi mi tutaj o prace amortyzatorow, lecz wyraznie odczuwalny jakby chwilowy skok w gore i w dol przedniej osi, wiem to moze zabrzmi dziwnie ale jakby kola na ulamek sekundy odrywaly sie od ziemi.. bardzo odczuwalny podczas trzymania wcisnietego pedalu gazu w tym samym czasie. Nie umiem tego inaczej wytlumaczyc. Nie slychac nawet jakis metalicznych dzwiekow tak jak sie to dzialo ,gdy mialem do wymiany laczniki stabilizatorow :) wtedy mozna powiedziec, ze walilo. A teraz slychac takie lekkie, lecz gluche uderzenia no i przede wszystkim odczuwa sie to podczas jazdy i jest bardzo drazniace zwlaszcza przy wiekszej predkosci i na nierownosciach. Bylem na stacji diagnostycznej i powiedzieli, ze wszystko ok. A ja wiem, ze takie objawy nie sa normalne, bo wczesniej tego nie bylo. Mam nadzieje, ze mi jakos pomozecie, bo nie mam pojecia co bym ewentualnie musial wymienic. Czeka mnie spora trasa na swieta i chcialbym miec to z glowy. Z gory bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wlasnie :/ ale podlaczal wszystko i niby bylo ok. Nie wiem, moze sprobuje na inna stacje diagnostyczna jechac, bo caly czas z kazdym stukiem jezdze do tego samego kolesia i zazwyczaj mi pomagal ;d moze ma mnie juz dosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...