Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Awaria szyby!!!


Skrzynia23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzis rano po odpaleniu auta chcialem otworzyc szybe po stronie kierowcy, po nacisnieciu przycisku opuszczania uslyszalem tylko trzask :( Co sie okazalo szyba przymarzła :wallbash: Moje pytanie jest nastepujace czy bez rozbierania tapicerki da sie jednoznacznie stwierdzic co połamałem(zepsułem)?? Silniczek słychać że kreci w obie strony. Prosze was o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Niestety będziesz musiał rozebrać tapicerkę drzwi. Na moje to zepsuł się mechanizm opuszczania szyby. Prawdopodobną przyczyną jest zerwana linka lub nieprawidłowe jej nawinięcie na owy mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u mnie w audi ale kumpel miał podobnie w golfie , okazało sie za złamał sie taki plasik co po nim idzie linka . Koszt 65 zł komplet na dwie szyby . Robota to jakies 40 min zanim zaczaisz co i jak . Ewentualnie zeslizgnął sie metal z szyby ten co ją podtrzymuje i to mogło brzmiec jak urwanie czegosn i na to bym stawaił jesli tak to wystarczy włozyc go na swoje miejsce i dokrecic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem juz o tym lamiacym sie plastiku, podobno jego wada jest to ze jest delikatny. Podejrzewam ze to to moze byc przyczyna calego zamieszania ale sprawdze jeszcze ta druga opcje. Dobrze by bylo gdyby wystarczylo tylko wlozyc na miejsce i dokrecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...