Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowa skrzynia biegów


kamil642

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mymieniłem zepsutą automatyczną skrzynię biegów na inną urzywaną z 8 mies gwarancją gdy odebrałem auto wszystko było ok ładnie chodziła gdy wbijałem bieg do przodu lub do tyłu to auto stało w miejscu i się nie ruszało trzeba było musnąć gaz aby auto ruszył tak ma być co nie ale po przejechaniu 40 km na nowej skrzyni zaczeło się coś dziać znów było czuć lekki smród raz przy hamowaniu wmieście auto zgasło i znów przy wbijaniu biegu jechało samo bez naciśnięcia gazu czyli jest teraz coś nie tak czy tak ma być czy mam jechać z tym do mechanika czy ignorować i jak myślicie jak jest tego przyczyna że nowa skrzynia się psuje za naprawę dałem 2200 zł więc jechać reklamować czy tak zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno jechać do przodu samo bez dodania gazu, chyba że jest cały czas na D i wyhamujesz auto i trzymasz tylko na STOPIE i puścisz wtedy może się toczyć ale tylko na prostej, przy delikatnym wzniesieniu powinno stać. Podłączałeś auto pod Vaga może masz jakiś błąd, u mnie tak było i samo jechało. Spr. to najpier przed wizytą u mechaniora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co robić czyli auto am jechać do przodu przy włączonym D tak jak mówiłem po odebraniu auta gdy dałem D to trzeba było dotknąc gaz aby ruszył bez dodania stał w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być tak jak piszesz.Jak przekładasz z P na D to musisz musnąć pedał gazu aby ruszył. Podłącz Vaga i zobacz czy nie ma jakiegoś błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...