Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mechanizm szyby


wyder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem dzisiaj rano jak próbowałem opuścić szybę kierowcy (auto stoi na dworze)

coś "pyknęło" i teraz już szyba (nawet po odmrożeniu) się nie opuszcza słuchać jak chodzi silnik. Jak "niby ją opuszczę" (szyba stoi w miejscu) i kliknę

na podniesienie szyby to słychać silnik i pewnym momencie słychać jakby wlanięcie w dolny róg szyby (po drugiej stronie jak lustro).

Proszę o poradę :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzisiaj po 17 rozbiorę boczek i porobię fotki

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:36_________________________________________________Poszedł trojkąt w na szybie (są dwa) niestety musiałem kupić nową szybę, problem rozwiązany koszt 100zł ;/ Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzisiaj po 17 rozbiorę boczek i porobię fotki

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:36_________________________________________________Poszedł trojkąt w na szybie (są dwa) niestety musiałem kupić nową szybę, problem rozwiązany koszt 100zł ;/ Pzdr

jaki trójkąt i czemu się tak stało :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole szyby są trójkąty (2) która są na stałe przyklejone do szyby jeden z nich pękł (trójkąty są przymocowane na śrubach do prowadnicy). Stało się to przez zmęczenie materiału (drugi trójkąt tez był w opłakanym stanie).

na tej aukcji:

http://allegro.pl/szyba-drzwi-audi-a4-b6-b7-fotochrom-prawy-przod-i1350334619.html

Widać na dole takie trójkąty (o nie chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole szyby są trójkąty (2) która są na stałe przyklejone do szyby jeden z nich pękł (trójkąty są przymocowane na śrubach do prowadnicy). Stało się to przez zmęczenie materiału (drugi trójkąt tez był w opłakanym stanie).

na tej aukcji:

http://allegro.pl/szyba-drzwi-audi-a4-b6-b7-fotochrom-prawy-przod-i1350334619.html

Widać na dole takie trójkąty (o nie chodzi)

ach rozumiem chodzi o mocowanie szyby, stało się to pewnie przez mróz, który przyblokował szybę, a plastiki są dość kruche na mrozie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, i odrazu mówię jeżeli szyba wam w połowie zwalnia a później przyspiesza (podczas zamykania czy otwierania) to na 80% właśnie jeden trójkąt pękł (teraz moja nowa chodzi ślicznie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...