Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BRAK połączenia VAG


Rad8k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem " Interfejs diagnostyczny USB VAG z 2 liniami K (KKL) we wtyku OBD2 " od viaken-a i mam problem z połączeniem go do samochodu .

Po zainstalowaniu wszystkiego i odpaleniu programu VCDS-Lite 1.1 oraz Polski VAG 4.9 ,mogę sie łączyć tylko gdy silnik jest wyłączony i nie ma kluczyka w stacyjce 72b7cb75a2821d13m.jpg, ..ale nie działają wszystkie funkcje.(np.ABS lub AIRBAG)c04695aec35f499cm.jpg

Przy próbie włączenia zapłonu lub odpalenia silnika połączenie jest zrywane. :wallbash:fa599c1d76ccb0fdm.jpg

Dodam ze testowałem kabel tez na VW Golf IV 2001.r TDI i w tym przypadku nie ma znaczenia czy zapłon jest włączony czy nie, jest możliwość połączenia (ale występują przerwy w połączeniu i tez nie działaja wszystkie funkcje)

System operacyjny to Win. Vista 32bit3dc8d158d521ad3em.jpg

Próbowałem juz ze zmiana opcji portu oraz zabezpieczeniami windows.Ale nic to nie daje. :thumbdown:

Gdzie można jeszcze szukac rozwiązania problemu. Dodam że nie mam jak sprawdzić na innym systemie operacyjnym niż vista

Czy przyczyną moze byc nie zarejestrowany program ? 75de03935682ba87m.jpg

(Wydaje mi sie ze nie bo Polski VAG ma te same objawy) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie vag łączy się z autem tylko jak mam przekręcone kluczyki że kontrolki się swiecą lub jak mam zapalone auto ale kabel dopiero podpinam jak wybiore jak chce sprawdzić auto przy próbie zapalenia auta z podłączonym kablem również zrywa mi połączenie. Zapal auto i dopiero wtedy podepnij kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...