Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wspomaganie kierownicy


Siukim99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Kupiłem niedawno Audiczke jeszcze nie zdążylem sie pochwalic na forum ale jak zrobie kilka fajnych fotek to wrzuce:D

Samochód to Audi A4 B5 1.9 TDI AFN 99r po lifcie:D nie doszłe 230tys km Przebieg oryginalny mam pewnosc bo sam ja sprowadzilem z niemiec z ksiazka serwisowa do 2007 serwisowany w Audi pozniej w Nissanie Sprawdzalem tez wiarygodnosc tej ksiazki i wszystko sie zgadza :) narazie wystarczy bo mam problem.

Dosc cięzko mi chodzi kierownica tragedi nie ma ale mnie to denerwuje bo musze troche sily uzyc mamy paska B5 jeszcze w domu a nim mogl bym jezykiem kierownica krecic :wallbash: A podzespoly w nim sa takie same jak w audi teraz pytanie dlaczego?

czy pompa juz nie domaga ? glosno nie chodzi przy maksymalnym skrecie nie piszczy ale... jak sprawdzalem plyn w zbiorniczku to byl brązowy... i ponizej minimum wiec musialem dolac , dolalem zielonego (febi) i teraz ten plyn sie zrobil czarny... wczesniej pewnie ktos zmieszal plyn skoro byl brązowy ...Jak bede mial troche czasu to sposzcze plyn z ukladu i calkiem go wymienie ...

Czy plyn moze byc przyczyna tego ze kierownica sie ciezko kreci czy wymiana nic nie da a zapobiegnie dalszemu uszkodzeniu pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzalem plyn w zbiorniczku to byl brązowy... i ponizej minimum wiec musialem dolac , dolalem zielonego (febi) i teraz ten plyn sie zrobil czarny... wczesniej pewnie ktos zmieszal plyn skoro byl brązowy ...Jak bede mial troche czasu to sposzcze plyn z ukladu i calkiem go wymienie

Wymień jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...