Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Gałka zmiany biegów i popielniczka nie pasuje?Tunel srodkowy inny


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam gałkę z ta podstawą co widac na zdjęciu ,ale ona mi nie pasuje bo tak jak zaznaczyłem na czerwono to ona ma 4 ostre kanty ,a ja w aucie mam zaokraglone tak jak na zdjęciu??? mam kupi inną konsole? szukałem na allegro ale chyba nie ma ,a popielniczkę też mam ale nie prosta tak jak w standardowym B7 tylko ona jest zakrzywiona w dół, z jakiego to jest auta?? jaki tunel środkowy pod to będzie pasował?????????? Proszę o Pomoc

gaka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytaj numery co sa pod spodem to troche wyjasni :wink4:

numery jutro po południ bede miał bo jestem po za domem[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 21:53_________________________________________________

odczytaj numery co sa pod spodem to troche wyjasni :wink4:

na Popielniczce jest numer 8P0 867 951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest od A4 tylko A3

dokładnie jest to z A3 popielniczka:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc cały komplet mi nie podejdzie pod moją konsole a szkoda ;) bo by mi pasowała pod dekory ;P[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:44_________________________________________________

ja bym sobie zamontował w takim razie tylko samą gałkę bo jest fajna pikowana jak z B7 S line , tylko nie wiam co i jak bo orgynalna gałka jest taką metalową opaską przymocowana do rury ,żeby zdemontować gałkę trzeba to rozwalić. ale jak potem nową zamontować czym to połączyć? opaską wytrzyma to???? może macie jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...