Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z klimatronikiem :(


Shamad

Rekomendowane odpowiedzi

witam

więc moj problem zaczął się tak.. na klimatroniku ktory był wsadzony gdy kupiłem audi zaczęły powoli wyskakiwac kropki tak jakby wyświetlacz się wylewal po kilku dniach zaprzestawał wyswietlac a od poczatku był problem z wzrastaniem poziomu nawiewu czyli np mialem nastawione na 3 'kreski' i po chwili sam sie podnosił na maksa po czasie wyświetlacz padł całkowicie i juz nie pomagało stukanie w niego. Dostałem wyświetlacz wyciągniety z a3 o 2 lata młodszy (jeżeli chodzi o numery to nie wiem bo nie sprawdzalem) był troche kródszy i ma troche inne przyciski no ale po podłączeniu prawie wszystko chodzi dobrze tylko nie klima która działa kiedy chce.. czasem sie załączy a czasem nie, 'sniezynka pali sie tak długo jak trzymam przycisk gdy go puszcze odrazu gasnie.. i nie mam pojęcia od czego może to zależeeć w dodatku problem z wzrastaniem poziomu nawiewu nie zniknął i jest to samo ze sie podnosi.. dlatego tez nie mam juz pojecia co może być przyczyna klima to chyba przez to ze inny wyświetlacz ale ta moc nawiewu ?

wie ktos moze o co mu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...